Jaką wodę do firmy?

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
patryk ł

Jaką wodę do firmy?

Post autor: patryk ł »

Witam. Poszukuję rekomendacji odnośnie firm, które dowożą wodę mineralną. Szukam kogoś sprawdzonego, żeby nie mieć później problemów. W internecie znalazłem firmę Aquamo https://www.aquamo.com.pl/woda_do_firmy_cennik. Rzetelni? Warto z nimi zaczynać współpracę?
Gość

Re: Jaką wodę do firmy?

Post autor: Gość »

U nas w firmie zawsze w socjalnym są butelki z cisowianką gaz, lekki gaz, mineralna kto co chce. Dystrybutora z wodą nie mamy.
Czaruś

Re: Jaką wodę do firmy?

Post autor: Czaruś »

My mamy wodę od tej firmy: https://www.kuracjusz.com/produkty-niegazowane. Niegazowana, źródlana delikatna w smaku w galonach, więc mało śmieci, a wszyscy pracownicy mają dostęp do świeżej wody w dowolnej ilości.
Awatar użytkownika
Malcolm
Posty: 55
Rejestracja: 25 sie 2020, 14:41

Re: Jaką wodę do firmy?

Post autor: Malcolm »

Są też specjalne ekspresy takie jak https://sodastream.pl/kategoria-produktu/ekspresy/, dzięki którym można samemu robić wodę gazowaną. Świetnie smakuje, a jej przygotowanie zajmuje dosłownie moment.
Łukasz7

Re: Jaką wodę do firmy?

Post autor: Łukasz7 »

Sprawdzonym sposobem dla kilku czy nawet kilkunastu osób w firmie, jest inwestycja w dystrybutor wody. Najlepiej jeszcze taki, który oczyszcza tą wodę i nadaje jej wyśmienity smak np. https://waterspolska.pl/produkt/bmp-2000/. Wystarczy co jakiś czas dolewać do urządzania wody i tyle.
ODPOWIEDZ