Jaki dostawca energii do firmy?

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Awatar użytkownika
wioleta1989
Posty: 1
Rejestracja: 12 mar 2020, 23:19

Jaki dostawca energii do firmy?

Post autor: wioleta1989 »

Witam. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad wyborem dostawcy energii do mojej firmy. Polecicie mi najkorzystniejszą według was ofertę?
Awatar użytkownika
Ernest
Posty: 2
Rejestracja: 22 kwie 2020, 10:08

Re: Jaki dostawca energii do firmy?

Post autor: Ernest »

Na Twoim miejscu skorzystałbym z pomocy brokera energetycznego, na przykład elektrum.com.pl. To profesjonaliści, którzy doradzą Ci między innymi, jak zoptymalizować opłaty za energię. Solidna firma warta uwagi.
Awatar użytkownika
sesna
Posty: 107
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:38

Re: Jaki dostawca energii do firmy?

Post autor: sesna »

A co myślcie o alternatywnych źródłach energii? Jeśli nie zastanawialiście się nad takim rozwiązaniem, to na pewno tutaj http://rynekinwestycji.pl/alternatywne- ... -wiedziec/ warto sobie zerknąć. Jest tam bowiem wiele ciekawych propozycji. Macie tam komplet informacji. Myślę, że warto przede wszystkim postawić na sprawdzone rozwiązania, dzięki którym będziemy mogli zadbać o środowisko i sporo zaoszczędzić.
remix

Re: Jaki dostawca energii do firmy?

Post autor: remix »

W firmie Enea widziałam ciekawe pakiety, zarówno dla osób fizycznych jak i dla firm. Na przykład pakiet energia fachowiec https://www.enea.pl/fachowiec Bardzo ciekawy, bo można dzięki temu mieć pomoc fachowców za 0 złotych nawet przez 4 miesiące. Także otrzymuje się stały upust -3% na długość umowy - 3 lata.
tośia19909

Re: Jaki dostawca energii do firmy?

Post autor: tośia19909 »

sesna pisze: ↑04 wrz 2020, 21:06 A co myślcie o alternatywnych źródłach energii? Jeśli nie zastanawialiście się nad takim rozwiązaniem, to na pewno tutaj http://rynekinwestycji.pl/alternatywne- ... -wiedziec/ warto sobie zerknąć. Jest tam bowiem wiele ciekawych propozycji. Macie tam komplet informacji. Myślę, że warto przede wszystkim postawić na sprawdzone rozwiązania, dzięki którym będziemy mogli zadbać o środowisko i sporo zaoszczędzić.
Super, trzymam kciuki.
Klinika Stonava 1071
Nishaknąpp

Re: Jaki dostawca energii do firmy?

Post autor: Nishaknąpp »

You effectively manage your team and conduct specific task to have these incredible features and content. I would love to make this my You effectively manage your team and conduct specific task to have these incredible features and content. I would love to make this my You effectively manage your team and conduct specific task to have these incredible features and content. I would love to make this my You effectively manage your team and conduct specific task to have these incredible features and content. I would love to make this my You effectively manage your team and conduct specific task to have these incredible features and content. I would love to make this my guide. Thanks. 사설사이트추천
ODPOWIEDZ