Jaki tłumacz?

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Awatar użytkownika
Oktawia93
Posty: 1
Rejestracja: 28 lut 2022, 13:06

Jaki tłumacz?

Post autor: Oktawia93 »

Cześć wszystkim! Potrzebny mi doświadczony tłumacz przysięgły angielskiego z Warszawy. Czy przychodzi wam do głowy ktoś, kto dobrze się zna na swojej pracy i kogo możecie mi polecić? Chętnie poprzeglądam i porównam sobie różne oferty, żeby znaleźć odpowiednią ofertę także z tym nie ma najmniejszego problemu. Po prostu polecajcie specjalistów, a ja sobie poradzę, dzięki!
Aneta78

Re: Jaki tłumacz?

Post autor: Aneta78 »

Jestem tego samego zdania, warto jest poruszać takie tematy na forum. Prowadzenie biznesu w dzisiejszych czasach jest często powiązane z zagranicznymi klientami. Wyzwaniem może być wtedy przedstawienie szczegółowej oferty, umowy czy przekazanie dokumentacji przetargowej. Najprawdopodobniej będzie to związane z wybraniem biura tłumaczeń ponieważ na własną rękę będzie to w zasadzie niewykonalne. Musimy mieć pewność tego, że tłumaczenie będzie odpowiedniej jakości. Tutaj pojawia się pytanie: to w czym kierować się przy wyborze takich usług? Najlepszym wyznacznikiem jest portfolio jakim może pochwalić się biuro tłumaczeń - https://www.translationstreet.pl/ pokazujący pełen potencjał podejścia na podstawie wcześniejszych klientów. W ten sposób zaoszczędzimy sobie niepotrzebnego stresu bo będziemy mieć gwarancję bezproblemowej współpracy.
ODPOWIEDZ