Jakiej firmie zlecić drukowanie opakowań?

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Awatar użytkownika
Jess121
Posty: 48
Rejestracja: 10 sty 2019, 16:20

Jakiej firmie zlecić drukowanie opakowań?

Post autor: Jess121 »

Witaj. Potrzebujesz zapakować nabiał ? Jeśli tak, to obowiązkowo sprawdź ofertę drukarni BISS. Serdecznie polecam tę drukarnię. Produkuje ona nowoczesne foliowe opakowania z nadrukiem.
Awatar użytkownika
Ezzi
Posty: 118
Rejestracja: 07 paź 2019, 12:55

Re: Jakiej firmie zlecić drukowanie opakowań?

Post autor: Ezzi »

W przypadku opakowań kartonowych korzystam wyłącznie z polskiego producenta https://www.amtkartony.pl który dostarcza nam je już od dłuższego czasu. Nigdy nie było problemów z jakością, czy też poziomem obsługi i starają się jak najdokładniej pilnować, aby wszystko było dobrze. Poza tym żadnych zażaleń na ten temat ze strony naszych klientów również nie było :)
Awatar użytkownika
maniek
Posty: 98
Rejestracja: 21 wrz 2019, 6:07

Re: Jakiej firmie zlecić drukowanie opakowań?

Post autor: maniek »

Ezzi pisze: ↑16 paź 2019, 8:57 W przypadku opakowań kartonowych korzystam wyłącznie z polskiego producenta amtkartony.pl który dostarcza nam je już od dłuższego czasu. Nigdy nie było problemów z jakością, czy też poziomem obsługi i starają się jak najdokładniej pilnować, aby wszystko było dobrze. Poza tym żadnych zażaleń na ten temat ze strony naszych klientów również nie było :)
Wprowadzam na rynek nowy produkt. Mam już wybrane opakowania ochronne ze styropianu od firmy Hirsch-porozell http://www.hirsch-porozell.pl/ na moje produkty. Współpracuję z tą firmą kilka lat i jestem zadowolony z jakości opakowań. Szukam jednak nowego dostawcy opakowań kartonowych. Czy polecany przez Ciebie producent jest w stanie wykonać kartony na specjalne zamówienie?
Awatar użytkownika
kotka
Posty: 25
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:03

Re: Jakiej firmie zlecić drukowanie opakowań?

Post autor: kotka »

Jeśli robisz to regularnie to może warto by było zakupić po prostu maszynę pakującą? Wtedy na pewno przyda Ci się też serwis maszyn pakujących. Odsyłam do strony https://mielecserwis.pl/uslugi-serwisow ... akujacych/ gdzie zapoznacie się bliżej z tym tematem.
ODPOWIEDZ