Klima w firmie

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Awatar użytkownika
WiolkaKa
Posty: 32
Rejestracja: 09 kwie 2019, 12:15

Klima w firmie

Post autor: WiolkaKa »

Myślę, że nadchodzące lato będzie fajne. Nawet jeśli będę musiała pracować, to będzie to praca w klimatyzowanym pomieszczeniu. Ostatnio w naszej firmie pojawili się monterzy z http://krwserwis.pl/ , robili jakieś pomiary, więc jestem dobrej myśli. U was jest klima czy raczej stawiacie na wiatraczki?
Awatar użytkownika
erlich0
Posty: 54
Rejestracja: 25 lut 2020, 11:14

Re: Klima w firmie

Post autor: erlich0 »

Klimatyzacja w firmie to bardzo dobry pomysł. Kupiłem takie urządzenie dla moim pracowników od firmy https://www.klimatyzacjagarwolin.pl/, ponieważ słyszałem bardzo dożo dobrych opinii na temat ich usług. Zlecenie zostało wykonane bardzo sprawnie, a urządzenie działa bez jakichkolwiek problemów.
Awatar użytkownika
Aligru
Posty: 50
Rejestracja: 04 cze 2019, 10:58

Re: Klima w firmie

Post autor: Aligru »

Jak klimatyzacja w biurze, to odsyłam tutaj: https://www.soltherm.pl/klimatyzacja-do-biura/ montowali u nas i wszystko poszło bardzo szybko. Urządzenia działają bardzo dobrze.
Awatar użytkownika
morgan
Posty: 209
Rejestracja: 16 cze 2020, 9:37

Re: Klima w firmie

Post autor: morgan »

Warto rozejrzeć się za porządna firmą, która zajmuje się sprzedażą i zakładaniem klimatyzacji. Jeżeli rozglądacie się za czymś na terenie Warszawy to polecam wam skontaktować się z https://www.ascoklima.pl/ Na nich można w pełni polegać.
Awatar użytkownika
Laura04
Posty: 71
Rejestracja: 17 maja 2020, 20:57

Re: Klima w firmie

Post autor: Laura04 »

No ja sobie nie wybrazam biura bez klimatyzacji! Naprawdę, to podstawowe wyposażenie, które w ogóle pozwala na komfortową pracę gdy na zewnątrz upały :) Latem to jest dosłownie zbawienie. Jeśli jeszcze w waszych biurach nie ma klimy, rozważcie poważnie jej zakup - możecie od razu sobie zweryfikować ofertę od https://www.klimainstal.pl/ - mają dobrych fachowców i porządny sprzęt.
Awatar użytkownika
Karolina84
Posty: 30
Rejestracja: 03 cze 2020, 8:40

Re: Klima w firmie

Post autor: Karolina84 »

Ja też nie wyobrażam sobie pracy w tych upałach w pomieszczeniu nieklimatyzowanych bo z moim ciśnieniem to bym chyba zemdlała. Do swojej firmy zamówiliśmy klimatyzator z tej firmy http://www.klimamika.pl/klimatyzacja/kl ... mitsubishi i mamy model Mitsubishi MSZ-EF .
Awatar użytkownika
Tadek99
Posty: 803
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:00

Re: Klima w firmie

Post autor: Tadek99 »

Witam,co sądzicie o tym,aby zainwestowac w klimatyzacje do firmy? Co sądzicie o tym https://jtlsklima.pl/ ? Zalezy mi na czystym powietrzu i odpowiedniej temperaturze. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
nartin
Posty: 279
Rejestracja: 01 cze 2020, 11:02

Re: Klima w firmie

Post autor: nartin »

Klimatyzacja jest teraz w praktycznie każdym biurze. Można spotkać ją też w halach i na magazynach. Jeżeli rozglądacie się za porządną firmą, która zajmuje się sprzedażą i montażem klimatyzacji to polecam wam zgłosić się do http://progressklima.com.pl/ Firma ta ma swoją siedzibę w Łomiankach pod Warszawą.
ODPOWIEDZ