Klimatyzacja do biura

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Awatar użytkownika
Aligru
Posty: 50
Rejestracja: 04 cze 2019, 10:58

Klimatyzacja do biura

Post autor: Aligru »

Klimatyzacja do biura - co sądzicie? Czy potrzebny wydatek czy wymysł? Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem u siebie i potrzebuję za i przeciw.
Awatar użytkownika
Disko
Posty: 17
Rejestracja: 20 maja 2019, 18:13

Re: Klimatyzacja do biura

Post autor: Disko »

Gdybyście szukali sprawdzonej firmy na Śląsku to mogę polecić https://jkprojekt.pl To profesjonalna firma zajmująca się projektowaniem, montażem oraz serwisem urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz grzewczych.
Awatar użytkownika
emki920
Posty: 375
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:07

Re: Klimatyzacja do biura

Post autor: emki920 »

Wybór odpowiedniej klimatyzacji to nie lada wyzwanie. Nie wszyscy wiedzą o tym, że klimatyzacja powinna być w odpowiedni sposób dobrana do całego pomieszczenia, dlatego najlepiej sugerować się opinią specjalistów. Można ich znaleźć na stronie https://erco-lodz.pl/klimatyzacja/ Zamawiając od nich klimatyzację mamy pewność fachowego montażu i późniejszego serwisu. Firma dostarcza kompleksowe rozwiązania. Warto też zdecydować się na taką klimatyzację przed falą upałów, aby później nie czekać w długich kolejkach.
Awatar użytkownika
Kajtek66
Posty: 2
Rejestracja: 20 mar 2020, 14:37

Re: Klimatyzacja do biura

Post autor: Kajtek66 »

Uważam że klimatyzacja do biura jest bardzo potrzebna i daje komfort pracy.
Awatar użytkownika
wino1233
Posty: 73
Rejestracja: 11 sie 2019, 12:10

Re: Klimatyzacja do biura

Post autor: wino1233 »

Systemy do biur powinny być profesjonalnie dobranymi oraz zamontowanymi urządzeniami. Tego typu urządzenia montują oraz serwisują najczęściej lokalne profesjonalne firmy, jedną z nich jest np. Klimat http://www.klimat.biz.pl . Specjalizuje się w instalacji profesjonalnych urządzeń klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych. Takie urządzenia zapewnią wydajną i komfortową pracę w każdej wielkości biurze.
Awatar użytkownika
Laura04
Posty: 71
Rejestracja: 17 maja 2020, 20:57

Re: Klimatyzacja do biura

Post autor: Laura04 »

Jak dla mnie klimatyzacja w biurze to taki must have :) Nie wyobrażam sobie pracy przy 30-stopniowym upale bez odpowiedniego chłodzenia! Dlatego firmy powinny inwestować w odpowiednie rozwiązania wysokiej jakości, aby zapewnić pracownikom komfort. W https://www.klimainstal.pl/ świetnie się znają na klimie i bardzo polecam te ekipę - przygotują instalację zarówno dla biura, jak i do domu!
Awatar użytkownika
Karolina84
Posty: 30
Rejestracja: 03 cze 2020, 8:40

Re: Klimatyzacja do biura

Post autor: Karolina84 »

Jasne, że tak ....ja dwa lat pracowałam bez klimy i powiem wam, że strasznie wspominam w szczególności czas letni. Teraz mamy w biurze klimatyzację od https://www.klimamika.pl/index.php i już jest o wiele lepiej i naprawdę jeżeli ktoś jest zainteresowany montażem klimy to oni na pewno coś doradzą.
Awatar użytkownika
morgan
Posty: 209
Rejestracja: 16 cze 2020, 9:37

Re: Klimatyzacja do biura

Post autor: morgan »

Jeżeli mieszkacie w pobliżu Warszawy i rozglądacie się za porządną klimatyzacją to polecam wam skontaktować się z firmą https://www.ascoklima.pl/ Sam zdecydowałem się na zakup klimatyzacji od nich i jestem z niej zadowolony.
Awatar użytkownika
nartin
Posty: 279
Rejestracja: 01 cze 2020, 11:02

Re: Klimatyzacja do biura

Post autor: nartin »

Jeżeli mieszkacie w Warszawie i rozglądacie się za porządną firmą, która zajmuje się sprzedażą oraz montażem klimatyzacji to polecam wam skontaktować się z http://progressklima.com.pl/ Sam zdecydowałem się na ich ofertę i mogę powiedzieć że była to bardzo dobra decyzja. Teraz mam świetnie działającą klimatyzację, która nie kosztowała mnie fortuny.
ODPOWIEDZ