Korepetycje

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
tuptuś0302

Korepetycje

Post autor: tuptuś0302 »

Przyznam, że przez naukę zdalną są mi potrzebne jakieś fajne korepetycje dla mojego dziecka i najlepiej, jeśli będą one online. Wiecie może, gdzie mam szukać pomocy i gdzie konkretnie się zgłosić? Jakieś pomysły? Pomocy!
miśki200

Re: Korepetycje

Post autor: miśki200 »

Moja firma chce przystąpić do takiego programu, jak https://www.benefittutor.pl/ , który polega na tym, że firma otrzymuje odpowiednią domenę, na niej logują się pracownicy i w odpowiednim czasie, zgodnie z harmonogramem ich dzieci mogą korzystać z korepetycji online. Wydaje mi się to idealnym rozwiązaniem.
expiś932

Re: Korepetycje

Post autor: expiś932 »

To faktycznie totalna nowość, która zdecydowanie może się przyjąć, bo to świetne i przede wszystkim bardzo atrakcyjne rozwiązane, które pracownikom może się bardzo spodobać. Wiem, że chętnych na ten moment już jest wielu, a w tym wszystkim właśnie mój szef.
kubuśka99

Re: Korepetycje

Post autor: kubuśka99 »

Witam,zalezy mi na tym,aby znaleźć odpowiednie zajęcia dodatkowe dla mojego maluszka,który bardzo lubi się ruszać. Myślałam o zajęciach sportowych lub tanecznych. Jakie mozecie polecić mi na terenie Warszawy? https://kidos.pl/zajecia/warszawa Z chęcią poznam wasze opinie, pozdrawiam.

nie płaci za SEO - sprawdź w BIG
trollćka15

Re: Korepetycje

Post autor: trollćka15 »

O, to ja polecę zajęcia, na które zapisaliśmy synka, czyli połączenie nauki z zabawą w Warszawie :lol: znaleźliśmy serie zajęć dodatkowych na https://kidos.pl/blog/matematyka-co-zro ... -polubilo/ , na razie korzystamy tylko z matematyki, ale znajdując tam oferty zajęć sportowych zapiszemy synka na akido :lol:
saruś

Re: Korepetycje

Post autor: saruś »

W dobie pandemii ciężko jest z korepetycjami więc postanowiłam że kupie dziecku pomoce naukowe aby sobie utrwalał materiał .Zamówiłam dla niego " Język angielski. Karty pracy w szkole i w domu. Klasa 2" z tego sklepu tutaj https://www.taniaksiazka.pl/jezyk-angie ... 43979.html . Wielkim atutem książki jest uproszczony zapis wymowy każdego słówka i zwrotu oraz słowniczek angielsko-polski, zawierający wszystkie słowa z książki.
Awatar użytkownika
mikksenia
Posty: 457
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:48

Re: Korepetycje

Post autor: mikksenia »

Nauka języka, szczególnie w dzisiejszych czasach, jest niezbędnym elementem w zdobywaniu np. pracy czy rozwijaniu swoich zdolności. Polecam zatem zajrzeć na stronę https://speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online gdzie trafisz na świetnie przygotowany kurs online, który pomoże Ci w organizacji pracy i przygotowuje do działania w sferze działania, a także pozwala na szkolenie równomierne konkretnych działań językowych.
Bączek

Re: Korepetycje

Post autor: Bączek »

Korepetycje z języka angielskiego są również bardzo ważne jeśli nie wiesz jak wygląda gramatyka w języku angielskim, nie umiesz np. Czasu past perfect continuous - tu jest wszystko fajnie wyjaśnione https://speakingo.com/czas-past-perfect ... eszly-ing/ . Zobacz jak łatwy może być język angielski i to nie tylko dzięki korepetycji
ODPOWIEDZ