Księgowość Wrocław

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Awatar użytkownika
Marysia_89
Posty: 31
Rejestracja: 21 cze 2019, 14:14
Kontakt:

Księgowość Wrocław

Post autor: Marysia_89 »

Cześć,

Możecie polecić mi jakąś sprawdzoną księgową z Wrocławia? :)
Awatar użytkownika
Piotr76
Posty: 21
Rejestracja: 11 sie 2019, 9:56

Re: Księgowość Wrocław

Post autor: Piotr76 »

Hej,

Ja od ponad roku korzystam z usług Pani Edyta Cyburt. Jest świetna i w niczym się nie myli podczas rozliczania mojej firmy. Wcześniej miałam problemy z księgowymi i Urzędami, a od roku nic :) Wszystko robione jest dobrze!
Awatar użytkownika
zuzanka
Posty: 32
Rejestracja: 01 wrz 2019, 21:01

Re: Księgowość Wrocław

Post autor: zuzanka »

Jakbyś szukał biur księgowych to szukaj takich, które działają online. Zobaczysz jaka to wygoda gdy nie musisz non stop telefonowac do biura. Biura takie najczęściej korzystają z oprogramowań takich jak np. https://mb24.pl . Tam kontakt odbywa się przez portal. Dane masz w chmurze, wszystko według RODO, wiec nie masz co się martwic. Program to all in one. Ma super funkcje niezbędne do księgowości. Jest to nie tylko ułatwienie dla klienta, ale dla samego biura. Biura rachunkowe wykorzystujące tą platformę są promowane na https://mb24.pl/katalog-biur-rachunkowych .
Bella
Posty: 440
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:26

Re: Księgowość Wrocław

Post autor: Bella »

A co robicie, żeby zmniejszyć koszty związane z księgowością w Waszych firmach? My na przykład zdecydowaliśmy się na wdrożenie elektronicznego obiegu dokumentów, o którym mowa na stronie https://primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow i dzięki temu takie koszty spadły nam o ponad 20% :)
Awatar użytkownika
shaker23
Posty: 42
Rejestracja: 30 mar 2019, 15:47

Re: Księgowość Wrocław

Post autor: shaker23 »

Fajnie prowadzi się księgowośc z oprogramowaniem https://wfirma.pl/ksiegowosc . Jest to bardzo rozbudowane oprogramowanie z funkcjami CRM, zarządzania sprzedażą, magazynem i opcjami fakturowania. Cena jest niska jak na tak rozbudowane oprogramowanie, a dodatkowo wspierają je eksperci księgowości.
Awatar użytkownika
fajer
Posty: 15
Rejestracja: 18 lis 2019, 17:00

Re: Księgowość Wrocław

Post autor: fajer »

Prowadzenie księgowości nie jest wcale proste i jednak zajmuje sporo czasu, więc można pomyśleć o tym, by powierzyć to specjalistom. Biuro rachunkowe https://biuromda.pl/ ma doświadczenie i dopilnują wszystkich terminów, będą w stanie zająć się całą księgowością.
Awatar użytkownika
appolo23
Posty: 151
Rejestracja: 14 mar 2019, 20:52

Re: Księgowość Wrocław

Post autor: appolo23 »

Firma w takim mieście jak Wrocław oparta o prowadzenie księgowości wymaga sporych zasobów informatycznych. Komputery, serwer na których postawiony jest system zarządzający czy backup w razie utraty danych pozwoli na ich odzyskanie. W takich tematach specjalizuje się właśnie firma IT BCE z Wrocławia, bez problemu zajmie się obsługą informatyczną takiego środowiska.
Awatar użytkownika
emki920
Posty: 372
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:07

Re: Księgowość Wrocław

Post autor: emki920 »

Jeśli potrzebujesz pomocy innych osób, którzy w odpowiedni sposób zajmą się Twoją księgowością, to akurat ja konkretnie polecam działania https://www.crowe.com/pl/services/outso ... ksiegowych Na księgowości znają się, jak nikt inny i na pewno będziesz bardzo zadowolony z tego, w jaki sposób będą prowadzone Twoje dokumenty.
Awatar użytkownika
Fleshh111
Posty: 5
Rejestracja: 28 gru 2019, 13:39

Re: Księgowość Wrocław

Post autor: Fleshh111 »

Wydaje się to być świetną okazją. Ceny mają tam jak najbardziej korzystne.
Wprawdzie szata nie zdobi człowieka, ale mówi, kim jest.
ODPOWIEDZ