Malowanie dróg komunikacyjnych

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Awatar użytkownika
walentyn-76
Posty: 1
Rejestracja: 01 mar 2020, 10:47

Malowanie dróg komunikacyjnych

Post autor: walentyn-76 »

W hali produkcyjnej, w której pracuję, potrzebujemy odnowić wszystkie oznakowania i drogi komunikacyjne. Czy znacie firmę malowanielinii.com i polecacie korzystać z ich usług w tym zakresie?
Awatar użytkownika
Anzelm1982
Posty: 1
Rejestracja: 01 mar 2020, 21:53

Re: Malowanie dróg komunikacyjnych

Post autor: Anzelm1982 »

Z firmą malowanielinii.com współpracowaliśmy wielokrotnie i mój zakład bardzo sobie tę współpracę ceni. To specjaliści od oznakowania poziomego. Są terminowi, malują wszystkie oznaczenia zgodnie z wytycznymi. Nie można im nic zarzucić.
Awatar użytkownika
Pelenita
Posty: 107
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:07

Re: Malowanie dróg komunikacyjnych

Post autor: Pelenita »

Tu już trzeba odpowiedniej firmy do takich zadań i też na pewno odpowiednich farb, nie każda się sprawdzi, trzeba postawić na specjalistyczne. Na pewno tu firma https://polifarb.lodz.pl/pl/content/78- ... stosowanie i ich produkty bardzo dobrze się sprawdzi. Znajdziecie tu między innymi specjalne farby odblaskowe, ale i także inne rodzaje farb do różnych powierzchni. Zapoznajcie się z szeroką ofertą tego producenta.
hiczungł

Re: Malowanie dróg komunikacyjnych

Post autor: hiczungł »

Przy malowaniu dróg komunikacyjnych nasz agregat malarski uległ zepsuciu. I to właśnie dlatego odezwałem się do https://www.pagat.com.pl/serwis-agregatow/ w celu serwisu. Sprzęt doprowadzili natychmiast do porządku a my mogliśmy przejść do kolejnych działań.
ODPOWIEDZ