Nauka języka dla firm

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Awatar użytkownika
Jagna67
Posty: 1
Rejestracja: 05 mar 2021, 14:32

Nauka języka dla firm

Post autor: Jagna67 »

Witajcie :)
Organizujecie jakieś kursy językowe dla pracowników waszych firm? Ja niedawno zdecydowałam się na kurs chińskiego dla firm z tego względu, że mamy coraz więcej klientów pochodzących właśnie z Chin. Wydaje mi się, że z szacunku powinniśmy znać chociaż podstawy tego języka. Poza tym to też swego rodzaju rozwój, mam rację?
Bella
Posty: 440
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:26

Re: Nauka języka dla firm

Post autor: Bella »

A czy wiecie, gdzie w Łodzi można sobie zrobić profesjonalny kurs języka angielskiego? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... elski/lodz, że jedną ze szkół, która takie kursy organizuje, jest Szkoła Językowa ProfiLingua. Czy ktoś z Was miał z nią wcześniej do czynienia?
Krążek

Re: Nauka języka

Post autor: Krążek »

Uważam, że znajomość języków obcych jest kluczowa, jesli chodzi o znalezienie dobrej pracy. Sama próbuję się podszkolić w tym kierunku zamawiając różne podręczniki edukacyjne na stronie https://www.taniaksiazka.pl/nowe-slowa- ... 39071.html Zawsze kupuję tam dla dzieci wyprawkę szkolną, ponieważ mają najniższe ceny na rynku, więc sporo udaje mi się zaoszczędzić.
ryśka-1989

Re: Nauka języka dla firm

Post autor: ryśka-1989 »

Jeśli zatrudniacie w swojej firmie obcokrajowców, to warto pomyśleć nad zaoferowaniem im kursu języka polskiego. Będzie to dla nich fajny i atrakcyjny benefit i możliwośc rozwoju swoich umiejętności językowych. Jeśli ten pomysł wam przypadł do gustu, polecam zajrzec na https://polishnow.pl/pl/kurs-dla-pracownikow/ organizują właśnie takie profesjonalne kursy języka polskiego - zarówno dla firm, jak i dla indywidualnych osób. Mają doświadczonych i bardzo otwartych, charyzmatycznych lektorów:)
ODPOWIEDZ