Niszczenie dokumentów

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Awatar użytkownika
kilimangaro
Posty: 54
Rejestracja: 14 kwie 2019, 20:11

Niszczenie dokumentów

Post autor: kilimangaro »

Macie może jakieś sprawdzone firmy, które zajmują się niszczeniem dokumentów? Mamy trochę dokumentów, które muszą zostać zniszczone, bo upłynął ich czas przechowywania. Przeglądając internet zauważyłem, że wiele osób chwali sobie https://www.archiwizacjadokumentow.com.pl/. Jak to u nich wygląda z terminami i cenami?
Awatar użytkownika
Mikmak
Posty: 99
Rejestracja: 11 sie 2020, 21:40

Re: Niszczenie dokumentów

Post autor: Mikmak »

jest teraz trochę takich firm, na pewno trzeba dobrze poszukac, by firma była rzetelna
Danuśka

Re: Niszczenie dokumentów

Post autor: Danuśka »

Jeśli potrzebujesz dokonać archiwizacji lub zniszczenia dokumentów i ma to być zgodnie z RODO to skorzystaj z usług https://niszczeniedokumentow.eu/ Mają nie tylko odpowiednie doświadczenie ale także i sprzęt w postaci niszczarek. Wszystko zostanie zrobione z przepisami RODO i w szybkim tempie.
Jaśmina

Re: Niszczenie dokumentów

Post autor: Jaśmina »

Niektóre dokumenty faktycznie lepiej jest zniszczyć jeśli nie mają one dla nas szczególnej wartości. Należy również pamiętać o tym, że również archiwizowanie dokumentów jest bardzo ważną kwestią i moim zdaniem jak najbardziej warto jest ją uwzględnić. Tym bardziej, jeśli te dokumenty są faktycznie istotne.
Morduś

Re: Niszczenie dokumentów

Post autor: Morduś »

W sumie czasami w firmie niszczy się dokumenty to prawda, ale czasami również musimy je wysłać. Ja polecam na pewno jeszcze zapoznanie się z wpisem https://www.sendit.pl/blog/jak-bezpiecz ... -dokumenty gdzie bardzo fajnie opisano kwestię tego jak można takie dokumenty wysłać.
połowa

Re: Niszczenie dokumentów

Post autor: połowa »

Jeżeli chodzi o niszczenie dokumentów i to nie tylko w wersji papierowej, ale także płyty CD i nośniki pamięci USB, to je niszczy oraz utylizuje dla nas firma Eko-Wtór https://www.eko-wtorzarow.pl/kontakt z Bożanowa. Oni dostarczają nam specjalistyczne pojemniki na dokumenty i odbierają je od nas według umowy stałej współpracy. Pracują rzetelnie, są skuteczni i skrupulatni. Ceny mają atrakcyjne, możecie także skorzystać z ich usług jednorazowo i sprawdzić, czy wam taka usługa odpowiada, od siebie ich szczerze polecam.
dorianaaaa

Re: Niszczenie dokumentów

Post autor: dorianaaaa »

Ja mogę na luzie wam polecić firmę, która niszczy mi dokumenty i dane na różnych nośnikach. Przy okazji napomknę, iż zajmują się też recyklingiem elektroniki. Mieści się w Warszawie i nazywa AGO RECYKLING https://www.agorecykling.pl/oferta-uslu ... dokumentow Cały proces oni przeprowadzają totalnie bezpiecznie. Mogą zniszczyć dane mechanicznie, poprzez zmielenie nośników w drobny mak lub zdemagnetyzowanie u klientów. Ja jednak wybieram pierwszą opcję. Solidna destrukcja moim zdaniem jest najlepsza. Obie usługi są w dobrej cenie, spisywane są protokoły odbioru i zniszczenia, więc tylko powstaje oddać sprzęt do zniszczenia.
immi

Re: Niszczenie dokumentów

Post autor: immi »

Myślę, że jest to coś, z czym zmaga się każda firma i biuro. My zlecamy takie prace firmie zewnętrznej Proecco http://proecco.pl/niszczenie-dokumentow/ ze Świętochłowic. Oni nie tylko niszczą dokumenty papierowe, ale także na wszystkich innych nośnikach danych. Ich usługi są w korzystnych cenach, profesjonalnie i bezpiecznie wykonują swoją pracę, to specjaliści w tej dziedzinie. Zabezpieczają i niszczą wszelkiego rodzaju dokumentację biurową zawierającą informacje niejawne, czy dokumenty bieżące, których już nie potrzebujemy, polecam.
ODPOWIEDZ