Oczyszczanie ścieków

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Awatar użytkownika
enoi
Posty: 27
Rejestracja: 12 cze 2020, 21:58

Oczyszczanie ścieków

Post autor: enoi »

Wiadomo, że jak ma się firmę to produkuje się ścieki. Ale w dzisiejszych czasach łatwo je oczyścić. Nie potrzeba jakichś nie wiadomo jakich nakładów finansowych. Zobaczcie tu: https://scieki-woda.pl - nawet doradzają jaką technologię wybrać żeby była optymalna.
aśko

Re: Oczyszczanie ścieków

Post autor: aśko »

Gdybyś szukał firmy zajmującej się transportem odpadów niebezpiecznych oraz czyszczeniem kanalizacji polecam https://www.wektorsc.eu/ Firma ta ma bardzo rozbudowaną ofertę i cieszy się zaufaniem klientów. Myślę, że może ci bardzo pomóc.
Awatar użytkownika
appolo23
Posty: 151
Rejestracja: 14 mar 2019, 20:52

Re: Oczyszczanie ścieków

Post autor: appolo23 »

W oczyszczalniach ścieków bardzo ważne są również pompownie ścieków , to bardzo ważny element w takim obiekcie. Powinny cechować się dużą wydajnością oraz przepustowością, firma Bartosz to znany producent tego typu układów, rozwiązania tego producenta sprawdzą się praktycznie w każdej gałęzi gospodarki.
PatrykMil

Re: Oczyszczanie ścieków

Post autor: PatrykMil »

My z żoną długo przerabialiśmy ten temat i nie wiedzieliśmy do końca, czy zdecydować się na oczyszczalnię ścieków czy inne rozwiązanie. Wygrał ostatecznie zdrowy rozsądek. Przydomowa oczyszczalnia ścieków jest moim zdaniem świetnym i ekologicznym wyjściem. Dobrze jest wybrać taki model, który będzie odpowiedni dla naszego gospodarstwa domowego. U nad 2 osoby póki co jedna w drodze ;) a kolejna w planach także myślę, że 4 osoby będą docelowo. Na https://ekodren.pl/p/monoblock-3/ zamówiliśmy oczyszczalnię właśnie pod taką ilość osób, już na przyszłość ;)
ODPOWIEDZ