Ogrzewanie i klimatyzacja do hotelu?

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Jacekś17

Ogrzewanie i klimatyzacja do hotelu?

Post autor: Jacekś17 »

Czy może ktoś z Was jest właścicielem hotelu i może podpowiedzieć jakie rozwiązania warto zastosować w przypadku zarówno ogrzewania jak i klimatyzacji? Na https://www.daikin.pl/pl_pl/klimatyzacj ... otelu.html jest dostępna kompleksowa oferta dedykowana właśnie dla hoteli. Czy ktoś z Was może z tego właśnie rozwiązania skorzystał i może podzielić się opinią?
miśka

Re: Ogrzewanie i klimatyzacja do hotelu?

Post autor: miśka »

A w domu czym ogrzewacie? Ja postanowiłam niedawno zmienić piec i ogrzewać dom w sposób bardziej ekologiczny, więc wybrałam pellet. Zamawiam go od bardzo dobrego i sprawdzonego producenta jakim jest http://www.maximer.pl/ , co ważne taki pellet wystarcza na o wiele dłużej niż drewno czy węgiel
Józek

Re: Ogrzewanie i klimatyzacja do hotelu?

Post autor: Józek »

Oczywiście w takich miejscach ogrzewanie oraz chłodzenie jest czymś niezwykle istotnym i jestem przekonany, że na pewno należy mieć dobry system który to obsłuży. Z tego co mi wiadomo to właśnie system z aircon.panasonic.eu/PL_pl/ jest bardzo skutecznym i chętnie wybieranym rozwiązaniem.
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 265
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:11

Re: Ogrzewanie i klimatyzacja do hotelu?

Post autor: Eliza111 »

Ogrzewanie gazowe to chyba najlepsze rozwiązanie. Poczytajcie sobie na stronie amerigas opinie 2019 o zbiornikach z gazem płynnym które są ostatnio coraz części montowane. Sprawdźcie też na dostawców takiego gazu płynnego do zbiorników. Polecam serdecznie.
Awatar użytkownika
guster
Posty: 178
Rejestracja: 06 sie 2020, 15:51

Re: Ogrzewanie i klimatyzacja do hotelu?

Post autor: guster »

Jeśli chodzi o klimatyzator, to firmy https://www.clatronic.pl/klimatyzatory/ według mnie jest porządny i jak za taką cenę. Według mnie nie ma lepszego klimatyzatora na rynku, który dałby rade aż tyle pociągnąć. Jestem bardzo zadowolony z tego zakupu i na pewno długo zostanę z tą firmą.
Bella
Posty: 440
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:26

Re: Ogrzewanie i klimatyzacja do hotelu?

Post autor: Bella »

Jeśli chodzi o montaż klimatyzacji, to polecam zapoznać się z ofertą firmy https://czystyklimat.pl/ z Wrocławia. Jak widać firma ta oferuje najróżniejsze klimatyzatory znanych, wiodących marek, po całkiem atrakcyjnych, niewygórowanych cenach. O montaż nie musicie się martwić we własnym zakresie, ponieważ firma ta zajmuje się również montażem ;)
Mata8273

Re: Ogrzewanie i klimatyzacja do hotelu?

Post autor: Mata8273 »

Zgłoś się do tej firmy: https://www.soltherm.pl/ - zakładali klimatyzację w naszym niewielkim pensjonacie. Super fachowcy. Byliśmy totalnie zieloni w temacie, a panowie wszystko wytłumaczyli, doradzili, wskazali, na co zwrócić uwagę. Naprawdę, świetna sprawa. Teraz też co jakiś czas prosimy ich o przegląd okresowy sprzętu, również chętnie pomagają.
Nishaknąpp

Re: Ogrzewanie i klimatyzacja do hotelu?

Post autor: Nishaknąpp »

The quality and quantity of work produced in here is absolute informative. Thanks for sharing. The quality and quantity of work produced in here is absolute informative. Thanks for sharing. The quality and quantity of work produced in here is absolute informative. Thanks for sharing. The quality and quantity of work produced in here is absolute informative. Thanks for sharing. The quality and quantity of work produced in here is absolute informative. Thanks for sharing. The quality and quantity of work produced in here is absolute informative. Thanks for sharing. 안전한토토사이트
senua

Re: Ogrzewanie i klimatyzacja do hotelu?

Post autor: senua »

Wielokrotnie piec stanowi centralny element systemu ogrzewania. Ważne jest, aby regularnie dbać o niego i serwisować go. W przypadku problemów można skorzystać z profesjonalnej pomocy dostępnej pod adresem https://naprawa.pl/serwis-pieca/baborow . Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie, zwłaszcza że cennik jest transparentny i na pewno nie będzie żadnych niespodzianek w tej kwestii.
Monika891

Re: Ogrzewanie i klimatyzacja do hotelu?

Post autor: Monika891 »

Wysokie temperatury mogą prowadzić do odwodnienia i przegrzania organizmu. Klimatyzacja pomaga uniknąć tych problemów i utrzymuje nas w dobrej formie. Ale pamiętajcie o serwisie, jak coś to czyszczenie wentylacji na Śląsku robi firma airclean
Ania 23

Re: Ogrzewanie i klimatyzacja do hotelu?

Post autor: Ania 23 »

Witajcie! Mam pytanie dotyczące worków na węgiel. Czy istnieją specjalne worki foliowe na węgiel https://workipak.pl/worki-na-pellet, które są bardziej odpowiednie do przechowywania węgla? Czy warto inwestować w worki o większej wytrzymałości? Podzielcie się swoimi doświadczeniami!
ODPOWIEDZ