Opinie Higienika

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Awatar użytkownika
augustyna
Posty: 4
Rejestracja: 12 lut 2020, 6:18

Opinie Higienika

Post autor: augustyna »

Hej! Aktualnie poszukuję firmy, która zajmie się u mnie w biurze kompleksowym czyszczeniem wentylacji. Czy znacie może firmę Higienika? Trafiłam na ich stronę w sieci (o tutaj higienika.pl) i oferta wygląda ciekawie, mają dokładnie to, czego potrzebuję.
Awatar użytkownika
Horacy1980
Posty: 2
Rejestracja: 31 mar 2020, 11:45

Re: Opinie Higienika

Post autor: Horacy1980 »

Gorąco polecam, wykonują czyszczenie naprawdę solidnie. Mają najnowszy, nowoczesny sprzęt i duże doświadczenie w temacie, więc zrobią Ci to porządnie.
Awatar użytkownika
Kilian
Posty: 2
Rejestracja: 08 lis 2019, 23:52

Re: Opinie Higienika

Post autor: Kilian »

Czysta wentylacja to totalna podstawa w biurze, u nas wykonujemy czyszczenie regularnie. Dla zdrowia, po prostu. Teraz to szczególnie ważne. Higienika wykonuje taką usługę i robi to bardzo profesjonalnie. I kontakt jest bardzo przyjemny.
Awatar użytkownika
Dobrogost_96
Posty: 2
Rejestracja: 11 lut 2020, 9:49

Re: Opinie Higienika

Post autor: Dobrogost_96 »

A ja mogę polecić Higienika za przystępną cenę. Taka usługa potrafi być bardzo droga, ale u nich ceny są naprawdę przystępne i atrakcyjne. Czyścili nam kanał wentylacyjny już nie raz i nie dwa, więc mogę polecić z własnego doświadczenia.
Awatar użytkownika
Dżamil_93
Posty: 3
Rejestracja: 26 lis 2019, 2:44

Re: Opinie Higienika

Post autor: Dżamil_93 »

Usługę wykonują zawsze szybko i terminowo. Przyjmują zlecenie i parę dni później wentylacja jest już czysta. Bardzo szybka realizacja.
Awatar użytkownika
Darwit
Posty: 3
Rejestracja: 02 mar 2020, 21:40

Re: Opinie Higienika

Post autor: Darwit »

W biurze czy na hali zakładowej takie czyszczenie trzeba wykonywać takie czyszczenie naprawdę regularnie, bo zanieczyszczeń jest mnóstwo, a niezbyt dobrze to wszystko wdychać. Polecam higienika.pl, bo robią to sprawnie, szybko i porządnie.
Awatar użytkownika
Beniamin-85
Posty: 6
Rejestracja: 21 mar 2020, 23:58

Re: Opinie Higienika

Post autor: Beniamin-85 »

U mnie w pracy higienika.pl wykonują inspekcję kanałów wentylacyjnych co trzy miesiące, zwykle razem z czyszczeniem. Wszystko robią szybko, mają nowoczesne maszyny i sprawną ekipę fachowców.
Awatar użytkownika
bogdal
Posty: 19
Rejestracja: 05 sie 2019, 2:06

Re: Opinie Higienika

Post autor: bogdal »

A wiecie, że wykonują też sprobójczą dekontaminację powietrza, pomieszczeń i wyposażenia medycznego? Bardzo profesjonalna, solidna firma, której można zaufać. Polecam skorzystać z usług Higienika.
Awatar użytkownika
Dargomir1978
Posty: 3
Rejestracja: 13 lut 2020, 21:38

Re: Opinie Higienika

Post autor: Dargomir1978 »

Dopasowują się do potrzeb klienta, można się z nimi zawsze dogadać. Bardzo elastyczni, terminowi i mają dobre ceny. Nic dodać, nic ująć, polecam tę firmę do czyszczenia wentylacji i klimatyzacji.
Awatar użytkownika
desreta72
Posty: 2
Rejestracja: 28 sty 2020, 22:51

Re: Opinie Higienika

Post autor: desreta72 »

U nas higienika.pl zajmują się czyszczeniem klimatyzacji raz na jakiś czas i nie mogę im zarzucić żadnych błędów. Pracę wykonują szybko, w atrakcyjnej cenie, a kanały wentylacyjne są czyste. Polecam.

sztuczna inteligencja download
Awatar użytkownika
Fabian77
Posty: 2
Rejestracja: 22 mar 2020, 1:36

Re: Opinie Higienika

Post autor: Fabian77 »

Higienika to profesjonalna ocena wewnętrznego stanu instalacji wentylacyjnych w dobrej cenie. Czyszczenie rur jest konieczne, żeby po paru miesiącach nie były pełne pleśni, grzybów i drobnoustrojów. Uważam, że ta firma robi to dobrze i warto się z nimi skontaktować, jeśli potrzebujecie takiej usługi.
Awatar użytkownika
Donat-80
Posty: 2
Rejestracja: 07 lut 2020, 4:26

Re: Opinie Higienika

Post autor: Donat-80 »

To, że kanały wentylacyjne należy czyścić jak najczęściej, to wszyscy wiemy. Ale ważne też, żeby zlecić to firmie, która zrobi to porządnie. Taką firmą w moim mniemaniu jest właśnie higienika.pl. Z nimi masz pewność, że kanały są faktycznie odpowiednio wyczyszczone.
Awatar użytkownika
Bronislaw
Posty: 3
Rejestracja: 25 gru 2019, 19:27

Re: Opinie Higienika

Post autor: Bronislaw »

Zgadzam się z przedmówcą, to jest naprawdę porządna firma. Zrobią ci tak solidne czyszczenie, że żadne paskudztwo się tam nie uchowa :)
Awatar użytkownika
Elora
Posty: 3
Rejestracja: 31 mar 2020, 1:52

Re: Opinie Higienika

Post autor: Elora »

Jeśli zależy wam na dobrej jakości powietrza w biurze, to taki zabieg wykonywany REGULARNIE będzie niezbędny. My korzystamy właśnie z Higienika i uważam, że to najlepszy wybór. Kontakt znajdziecie na stronie higienika.pl.
Awatar użytkownika
arnolda1994
Posty: 6
Rejestracja: 28 gru 2019, 8:32

Re: Opinie Higienika

Post autor: arnolda1994 »

Najlepszy sprzęt, profesjonalna ekipa z ludźmi, którzy znają się na swoim fachu i konkurencyjne ceny - polecam.
ODPOWIEDZ