Oprogramowanie do prowadzenia magazynu, Inwentaryzacja

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Vitalii

Oprogramowanie do prowadzenia magazynu, Inwentaryzacja

Post autor: Vitalii »

Proponuję skorzystać z oprogramowania magazynowego Eqman. Jest to niezawodny program, który pozwala kontrolować majątek, wiedzieć gdzie i kto ma jaki sprzęt oraz przeprowadzić szybką i wysokiej jakości inwentaryzację. Oprogramowanie pozwala na przeprowadzenie inwentaryzacji jakościowej magazynu w ciągu kilku minut. Łatwiej jest też dozować sprzęt za pomocą programu. Wystarczy, że zeskanujesz kod i właściwy pracownik ma Twój towar. W każdej chwili możesz zobaczyć, co jeszcze znajduje się w księgach rachunkowych Twojego oddziału. Sprawdź uczciwość swoich pracowników i pilnuj stanu sprzętu. Dowiedz się więcej tutaj: https://eqman.co/pl/
Rajman

Re: Oprogramowanie do prowadzenia magazynu, Inwentaryzacja

Post autor: Rajman »

Niestety ja jeszcze póki co takiego oprogramowania u siebie nie wdrażałem więc także nie jestem w stanie nic na ten temat więcej dodać. Za to już wiem, że bardzo dobrym rozwiązaniem było wprowadzenie systemów IT jak https://www.anegis.com/produkty-microso ... -commerce/ i na pewno będę takie opcje każdemu polecał.
Carlla

Re: Oprogramowanie do prowadzenia magazynu, Inwentaryzacja

Post autor: Carlla »

A kojarzycie może oprogramowanie Atom ERP https://atomerp.pl/kontakt ? Tak pytam, ponieważ jak szukacie usprawnień do swojej firmy, to śmiało możecie postawić na nie. Te systemy usprawniają nie tylko prowadzenie magazynu, ale też zwiększają kontrolę nad finansami, jak i innymi aspektami.
ODPOWIEDZ