Pomysł na biznes

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Mariusz

Pomysł na biznes

Post autor: Mariusz »

Biorąc pod uwagę, co się dzieje w Warszawie, szukam ciekawych inspiracji na nowy biznes. Wiadomo, że gastronomia odpada ze względu na to, że knajp, barów, restauracji i różnego rodzaju jadłodajni jest całe mnóstwo. Podobnie jest z finansowaniem takich branż, jak studia tatuażu, fryzjerzy, barberzy itp. Szukam czegoś, czego naprawdę ludzie potrzebują w stolicy. Do inwestycji ze wspólnikiem mamy około 1,5 mln zł. Wydaje nam się, że jest to odpowiednia kwota, by wystartować z jakimś sensownym biznesem, który będzie dedykowany do sektora B2C.
Marcel933

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Marcel933 »

Prowadząc biznes często korzysta się z usług firm kurierskich. Jeśli zajmujecie się lub planujecie zająć sprzedażą towarów z wysyłką to podrzucam Wam ten artykuł https://e-pyrzyce.pl/jak-wyslac-duza-pr ... owaMożecie poczytać tam, jak wysłać duża przesyłkę paletową.
romek25

Re: Pomysł na biznes

Post autor: romek25 »

Polecam zastanowić się nad biznesem online - na przykład sklepem internetowym. Pod adresem: https://www.apaczka.pl/blog/ udało mi się znaleźć blog gdzie są informacje o procesach wysyłkowych w logistyce i e-commerce.
Awatar użytkownika
ziolka
Posty: 349
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:00

Re: Pomysł na biznes

Post autor: ziolka »

Jedną z bardziej elastycznych form finansowania wlasnego biznesu jest faktoring. Jeśli ktoś z was szukałby namiaru na sprawdzoną firmę, to rekomenduję AFORTI Factor. Można na nich polegac.
ODPOWIEDZ