Pomysł na rozwój biznesu

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Awatar użytkownika
Tulimira1979
Posty: 1
Rejestracja: 08 sty 2021, 23:38

Pomysł na rozwój biznesu

Post autor: Tulimira1979 »

Cześć forumowicze. Mówi się, że każdy przedsiębiorca powinien znaleźć własny sposób na rozwój biznesu, prawda? Mimo wszystko istnieją pewne rozwiązania uniwersalne takie jak na przykład sesje biznesowe Gdańsk. Nikt mi nie powie, że profesjonalne fotografie na firmowej stronie WWW nie wzbudzają zaufania.
Bożena

Re: Pomysł na rozwój biznesu

Post autor: Bożena »

Doskonałym pomysłem na rozwój biznesu w działach call center będzie Bot do rozmowy . To cyfrowy pracownik call center, który za pomocą mowy naturalnej porozumiewa się z człowiekiem. Został on stworzony do wykonywania i odbierania połączeń telefonicznych z konsumentem oczywiście w określonym zakresie. Jest on wykorzystywany w wielu różnych branżach.

.
Awatar użytkownika
Tadek99
Posty: 803
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:00

Re: Pomysł na rozwój biznesu

Post autor: Tadek99 »

Prowadząc własną firmę, na pewno warto zawsze inwestować w najlepszy sprzęt, dzięki czemu nie będziesz musiał go wymieniać co kilka miesięcy czy lat, a i dzięki temu można więcej zarabiać. Dlatego jeśli chodzi o stacje paliw, to zaopatrzenie polecam kupować na https://www.tsg-solutions.com/pl/budowa-stacji-paliw/.
staszanką

Re: Pomysł na rozwój biznesu

Post autor: staszanką »

jeżeli chodzi o rozwój firmy to bardzo ważne jest również rozwój pracowników pracujących w tej firmie, dlatego też trzeba pamiętać aby raz na jakiś czas rozejrzeć się na kursem albo jakimś szkoleniem, na przykład na stronie https://uxupgrade.pl/szkolenia/ekonomia-behawioralna znajdziesz fajne kursy odnośnie metod UX
leńgion6

Re: Pomysł na rozwój biznesu

Post autor: leńgion6 »

Rozwój biznesu bardzo często wiąże się z odpowiednio przemyślanymi inwestycjami. Jednak w przypadku, gdy nie wiemy, jak zarządzać finansami lub mamy problem z pozyskaniem potrzebnych środków, warto odezwać się do brokera finansowego, który będzie w stanie nakierować firmę na właściwe tory. Świetne usługi oferuje firma PS Finanse z Warszawy, która specjalizuje się w doradztwie finansowym dla firm - są w stanie pomóc nawet biznesom znajdującym się w bardzo trudnej sytuacji, dlatego zdecydowanie warto skorzystać z ich doświadczenia i wiedzy.
Moniś

Re: Pomysł na rozwój biznesu

Post autor: Moniś »

chyba raczej warto czasem pomyśleć o zatrudnieniu osoby ze wschodniej granicy, ja sama czasem zatrudniałam osoby z Ukrainy do pracy na budowie za pośrednictwem strony https://atlaswork.pl/uslugi/outsourcing ... -z-ukrainy a jak to jest u was ? pozdrawiam
ODPOWIEDZ