Porady dla każdego

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
narcyziątkooo

Porady dla każdego

Post autor: narcyziątkooo »

Jeśli już szukacie jakiejś informacji, odnośnie inwestycji, biznesu, domu, albo czegokolwiek innego, to gdzie sięgacie? Ja Wam powiem, że zdecydowanie warto sięgać po coś takiego https://isabelle-riffon.eu/cash-report- ... -the-term/ , bo to daje nam maksymalne wskazówki. I naprawdę fajnie będzie coś rozważyć. Można tu sporo się dowiedzieć.
momento

Re: Porady dla każdego

Post autor: momento »

Ja to jednak sporo wiem na temat tego, jak kupować, ale zanim podejmę jakiekolwiek kroki, to zerkam sobie na coś takiego https://infogoa.it/acquisto-di-unauto-a ... ilizzarla/ , żeby mieć pewność, że dokonuję dobrego wyboru. Dla mnie solidne blogi to podstawa.
Awatar użytkownika
editoillet
Posty: 223
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:17

Re: Porady dla każdego

Post autor: editoillet »

Jestem pod wrażeniem jakości treści znalezionych na stronie https://itwiz.pl/dlug-technologiczny-ba ... u-biznesu/. Znajdują się tam merytoryczne artykuły, które wielokrotnie pomogły mi w podejmowaniu decyzji. Jeżeli szukacie wartościowych informacji związanych z IT, to ta strona z pewnością spełni wasze oczekiwania.
hubert71

Re: Porady dla każdego

Post autor: hubert71 »

Widzę, że jest całkiem sporo miejsc w sieci, gdzie można znaleźć wartościowe artykuły. Długo brakowało mi jednak czegoś, co będzie nawiązywało do ogólnie pojętego biznesu, finansów i marketingu. Znalazłam przypadkiem portal https://allebiznes.pl i jest on naprawdę świetnym źródłem bieżących informacji w tych tematach. Niejednokrotnie treści, które tam znalazłam, pomogły mi w podjęciu decyzji związanych z danym zagadnieniem. Wiele ciekawostek, nowinek, które mogą być wartościową inspiracją.
ODPOWIEDZ