Portale z ogłoszeniami o pracę Warszawa

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Awatar użytkownika
Tamka
Posty: 20
Rejestracja: 18 lip 2019, 15:08

Portale z ogłoszeniami o pracę Warszawa

Post autor: Tamka »

Pytanie do Was o Wasze wrażenia po pandemii - jak zmienił się i czy w ogóle, według Was, rynek pracy? Mnie dotknął niestety kryzys, straciłam zatrudnienie w związku z sytuacją i szukam nowego zajęcia. Poszukiwania głownie opieram na portalach w sieci.

Na przykład tu: https://megapraca.pl/praca-warszawa , wszystkie oferty są aktualne. Dla mnie to najważniejsze kryterium w tej chwili, żeby w tej sytuacji nie tracić czasu, tylko szukać skutecznie.

Co dla Was jest ważne? Jak szukacie pracy w sieci? I czy jest to skuteczna metoda, według Was?
Awatar użytkownika
dahtakja
Posty: 32
Rejestracja: 08 sty 2020, 20:47

Re: Portale z ogłoszeniami o pracę Warszawa

Post autor: dahtakja »

W ofercie agencji BERYL Job Center mamy tez oferty dla kobiet, a także dla par. Więcej informacji uzyskacie w Internecie na naszej stronie www.beryljobcenter.pl albo w biurze w Gliwicach na Placu Piastów. Znajdziemy idealną ofertę pracy odpowiadającą Twoim oczekiwaniom. Obecnie
anitą

Re: Portale z ogłoszeniami o pracę Warszawa

Post autor: anitą »

Straciłeś pracę i nie możesz znaleźć nic nowego na stałe? Rozwiązaniem dla Ciebie może być praca tymczasowa. Skorzystaj z naszej ofert pracy za granicą. Sprawdź oferty i aplikuj w prosty sposób www.beryljobcenter.pl
Awatar użytkownika
wiki22
Posty: 158
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:02

Re: Portale z ogłoszeniami o pracę Warszawa

Post autor: wiki22 »

Pewnie, że tak. Sporo osób i to z różnych względów decyduje się na pracę tymczasową. Jeśli zależy nam na tym, by taka współpraca była skuteczne i faktycznie opłacalna, to warto poszukać pracy tymczasowej przez agencję. Wiem, że tu http://www.dekrapraca.pl/dla-pracowniko ... tymczasowa jest taka możliwość. Warto spróbować.
Berlinką

Re: Portale z ogłoszeniami o pracę Warszawa

Post autor: Berlinką »

wiki22 pisze: ↑01 lut 2021, 12:33 Pewnie, że tak. Sporo osób i to z różnych względów decyduje się na pracę tymczasową. Jeśli zależy nam na tym, by taka współpraca była skuteczne i faktycznie opłacalna, to warto poszukać pracy tymczasowej przez agencję. Wiem, że tu http://www.dekrapraca.pl/dla-pracowniko ... tymczasowa jest taka możliwość. Warto spróbować.
A ja bardzo polecam jesli chodzi o ogłoszenia z praca zajrzeć tutaj https://leasingteam.pl mnóstwo ofert czy to związanej z pracą tymczasowa czy np z pracą stała w kraju i za granica. Także każdy znajdzie coś dla siebie.
ginamó

Re: Portale z ogłoszeniami o pracę Warszawa

Post autor: ginamó »

A czy rozważałeś pracę w Łodzi? Przecież to niedaleko od Łodzi! Akurat agencja pośrednictwa pracy https://www.zdz.lodz.pl/agencja-posredn ... pracodawcy z Łodzi dysponuje bardzo szeroką ofertą, także z pewnością znajdziesz tam coś i dla siebie. Na stronie z resztą znajduje się sporo informacji dla osób poszukujących nowego zatrudnienia, także zainteresuj się tym!
ODPOWIEDZ