Pralna dla firmy?

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Awatar użytkownika
jana-69
Posty: 1
Rejestracja: 03 sty 2021, 0:01

Pralna dla firmy?

Post autor: jana-69 »

Myślicie, że współpraca z pralnią się opłaca? Według mnie zdecydowanie tak tym bardziej jeśli pralnia oferuje takie usługi jak pranie odzieży roboczej. Sama zastanawiam się nad taką współpracą, bo to naprawdę korzystne rozwiązanie. Dajcie znać, czy wy jesteście zadowoleni i jakie macie doświadczenia w tym zakresie.
łątwizna9

Re: Pralna dla firmy?

Post autor: łątwizna9 »

Jeśli myślimy poważnie nad otworzeniem takiego biznesu jak pralnia, to warto trochę poczytać o rozwiązaniach firmy https://www.kannegiesser.pl/ . To pranie na skalę przemysłową, urządzenia tego producenta słyną z wysokiej wydajności oraz niezawodności. Parametry są więcej niż wystarczające, dzięki intuicyjnej obsłudze, szkolenie personelu będzie krótkie, urządzenia spełniają też wszelkie ważne normy związane z bezpieczeństwem pracy.
Awatar użytkownika
Pepi983
Posty: 40
Rejestracja: 31 lip 2020, 18:40

Re: Pralna dla firmy?

Post autor: Pepi983 »

Moim zdaniem to bardzo dobrze wygląda jak firma współpracuje z jakąś pralnią. Jeśli zastanawiacie się na usługi jakiej pralni najlepiej się zdecydować, polecam Ci tą ze strony: https://www.pralnia-warszawianka.pl/ . Możesz liczyć na transport swoich rzeczy z ich strony.
ODPOWIEDZ