Program do fakturowania

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Ozzi

Program do fakturowania

Post autor: Ozzi »

Witam,
Czy chcielibyście sie podzielić informacjami na temat programów do fakturowania i jakie warto mieć na uwadze z szerokim zakresem funkcjonalności, aby jednocześnie działał bez problemów prowadząc sprzedaż w swoim sklepie online oraz marketplacach. A jednocześnie z opcja przetestowania go przez jakiś czas za darmo żeby przekonać się czy sprosta oczekiwaniom.
Vobi

Re: Program do fakturowania

Post autor: Vobi »

Na pewno warto sobie potestować różne programy i sprawdzić, który będzie najlepszy dla Waszego biznesu pod względem zakresu funkcji, stabilności działania i jednocześnie z opcją pobrania sobie wersji próbnej aby przez kilka tygodni ocenić czy sprosta twoim oczekiwaniom. Możesz przyjrzeć się bliżej programowi Faktur VAT 2024 dostępnemu w wersji Start/Standard/PRO od Księgowość24. No i też sprawdzicie sobie dokładny cennik za zakup licencji.
Fizzek44

Re: Program do fakturowania

Post autor: Fizzek44 »

Na pewno znaczenie ma to, aby program był intuicyjny i jednocześnie prosty w codziennym użytku. Dlatego też jeśli nie wiesz na jakie rozwiązania warto będzie zwrócić uwagę to możesz zajrzeć na stronę Księgowość24 https://ksiegowosc24.pl gdzie znajdziesz trzy wersje dostosowane do różnych potrzeb biznesowych. Dobrze, że jednocześnie współgra z biznesem online poprzez integracje z baselinkerem, woocommerce, allegro, czy QR cody
Frubi

Re: Program do fakturowania

Post autor: Frubi »

Dokładnie, nie ma to jak przetestowanie programu samodzielnie wtedy na spokojnie można ocenić czy sprosta naszym wszystkim oczekiwaniom. A Księgowość24 na swojej stronie od razu posiada możliwość pobrania wersji próbnej w pełnym wydaniu, dzięki czemu nie będziesz musiał płacić za licencję jeśli się nie przyjmie.
ODPOWIEDZ