Prototyp 3D – gdzie wydrukować?

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Awatar użytkownika
oktawia-79
Posty: 17
Rejestracja: 10 maja 2019, 18:37

Prototyp 3D – gdzie wydrukować?

Post autor: oktawia-79 »

Hej! Potrzebuję wydrukować prototyp 3D. Zastanawiam się z usług jakiej firmy warto skorzystać. Znajoma poleciła mi https://print3de.pl/ - słyszeliście coś na jej temat?
Awatar użytkownika
Ruta-60
Posty: 16
Rejestracja: 11 lip 2019, 7:36

Re: Prototyp 3D – gdzie wydrukować?

Post autor: Ruta-60 »

Słyszałam i nawet korzystałam z jej usług. Jeśli chodzi o drukowanie prototypów 3D to mają duże doświadczenie. Polecam jeśli zależy Ci na profesjonalnym wydruku. 
vęrin

Re: Prototyp 3D – gdzie wydrukować?

Post autor: vęrin »

Wystarczy rozejrzeć się za porządną firmą, która świadczy usługi związane z drukowaniem 3d. Ja od siebie mogę wam polecić nawiązanie współpracy z firmą http://leprint.pl/ Oni zajmują się projektowaniem i drukowaniem 3d i są w tym bardzo dobrzy. Nie będą mieli problemów z wykonaniem pojedynczych prototypów 3d czy całych serii gotowych detali.
goły

Re: Prototyp 3D – gdzie wydrukować?

Post autor: goły »

Ja dopiero w ostatnim czasie zacząłem interesować się drukiem przestrzennym. Z tego co wiedzę to usługi druku 3D są obecnie dość powszechne. Korzystają z niego zarówno firmy z różnych gałęzi przemysłu, jak i prywatne osoby. Takie rozwiązanie to spory krok w technologii, który naprawdę wiele nam daje. Dzięki niemu wiele projektów z powodzeniem można zakończyć wcześniej.
ODPOWIEDZ