qualitydot.pl opinie

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Awatar użytkownika
Artur1992
Posty: 46
Rejestracja: 04 wrz 2019, 16:08

qualitydot.pl opinie

Post autor: Artur1992 »

Czy znacie firmę księgową QualityDot z Warszawy? Szukam kogoś sprawdzonego, kto zajmie się księgowością mojej firmy. Poleciła mi ich znajomych, ale szukam (jak to ja) w sieci jakie pojawiają się o nich opinie. Jeśli ktoś z Was korzystał z ich usług to dajcie znać ;-)
Awatar użytkownika
Dana1978
Posty: 34
Rejestracja: 09 mar 2019, 8:08

Re: qualitydot.pl opinie

Post autor: Dana1978 »

Konkretni, fachowi, nigdy nie miałam z nimi żadnych problemów. Współpracuję z Quality Dot od dłuższego czasu w zakresie księgowości jednoosobowej działalności. Polecam.
Awatar użytkownika
Dobrochna88
Posty: 26
Rejestracja: 02 lip 2019, 18:25

Re: qualitydot.pl opinie

Post autor: Dobrochna88 »

Ja również polecam Quality Dot, dzięki temu, że stanowią dość duży zespół to nie ma najmniejszego problemu z urlopami czy nieobecnością księgowej w dniu rozliczeń.. wcześniej zdarzały mi się takie przypadki, odkąd współpracuję z QualityDot mam spokój.
Awatar użytkownika
Ciechosław1961
Posty: 29
Rejestracja: 12 lip 2019, 16:22

Re: qualitydot.pl opinie

Post autor: Ciechosław1961 »

To opcja prowadzenia księgowości dla wygodnych. Nawet nie musisz jeździć do biura, zawozić faktur i rachunków, bo przysyłają kuriera i po kłopocie, super księgowi!
Awatar użytkownika
Dalia_81
Posty: 37
Rejestracja: 10 maja 2019, 1:26

Re: qualitydot.pl opinie

Post autor: Dalia_81 »

No to i ja się przyłączam do opinii, bo mam podobne odczucia, są skrupulatni i cierpliwi, chętnie dzielą się wiedzą. Również polecam! https://qualitydot.pl/
Awatar użytkownika
chwalimir87
Posty: 31
Rejestracja: 05 cze 2019, 9:23

Re: qualitydot.pl opinie

Post autor: chwalimir87 »

Cześć, ja też potwierdzam, że można im zaufać, są solidni i raczej bezproblemowi. Współpraca z Quality Dot układa mi się bardzo dobrze.
Awatar użytkownika
dargosława_83
Posty: 11
Rejestracja: 16 lip 2019, 5:50

Re: qualitydot.pl opinie

Post autor: dargosława_83 »

Długo szukałam biura księgowego, które będzie NORMALNE. Na ogół księgowi są dziwni, oni nawet żartują w inny sposób. W Quality Dot jest normalnie, dlatego mogę ich polecić :-p
Awatar użytkownika
Kazimierz
Posty: 17
Rejestracja: 01 maja 2019, 4:57

Re: qualitydot.pl opinie

Post autor: Kazimierz »

Doceniam opcję przekazania dokumentów przez kuriera, doceniam terminowość i brak zbędnych pytań. Współpracuję z Quality Dot od ponad roku i nie mam wątpliwości, że dobrze wybrałem biuro księgowe.
Awatar użytkownika
Klaudiusz1988
Posty: 5
Rejestracja: 02 sie 2019, 3:41

Re: qualitydot.pl opinie

Post autor: Klaudiusz1988 »

+ za terminowość
+ za bezproblemowe rozwiązywanie trudnych spraw, które się zdarzają w biznesie
+ za przejrzyste raporty
+ za dzielenie się wiedzą i podpowiedzi, co jak warto załatwić


Ogólnie Quality Dot polecę każdemu, kto potrzebuje pomocy w księgowości. Są naprawdę fachowi i konkretni.
Awatar użytkownika
Jarmiła64
Posty: 16
Rejestracja: 08 cze 2019, 19:24

Re: qualitydot.pl opinie

Post autor: Jarmiła64 »

Widzę, że quality dot mają same dobre opinie:D Wcale się nie dziwię, to świetny zespół kreatywnych księgowych, bardzo się cieszę, że na nich trafiłam!
Awatar użytkownika
barsikjan
Posty: 5
Rejestracja: 20 lis 2019, 20:23

Re: qualitydot.pl opinie

Post autor: barsikjan »

Widziałem już tutaj coś takiego. Skorzystaj z opcji szukaj i na pewno coś znajdziesz.
Mięczak — facet, który skrywa w sobie perłę.
ODPOWIEDZ