Reklama w internecie

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Awatar użytkownika
reccon
Posty: 156
Rejestracja: 11 mar 2019, 12:02

Reklama w internecie

Post autor: reccon »

Jaki rodzaj reklamy internetowej jest najbardziej skuteczny? Chcę zwiększyć sprzedaż w moim sklepie internetowym
Awatar użytkownika
blicz
Posty: 173
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:38

Re: Reklama w internecie

Post autor: blicz »

wiesz, specem nie jestem, ale myślę że od samego początku powinnaś zainwestować w marketing szeptany, by dotrzeć bezpośrednio do potencjalnych klientów którzy przebywają w sieci. jest to narzędzie, które umożliwia budowanie marki, a także jest wsparciem sprzedaży. na http://i-content.pl/ dowiesz się o nim ciekawych informacji. jednak, aby taka reklama była skuteczna to musi być prowadzona przez specjalistów
Awatar użytkownika
Tomik00
Posty: 233
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:33

Re: Reklama w internecie

Post autor: Tomik00 »

W mojej opinii natomiast jeżeli już jesteście na etapie poszukiwań profesjonalnego wsparcia w zakresie marketingu internetowego to koniecznie zwróćcie uwagę na iWizerunek https://iwizerunek.pl/wizerunek-firmy/ z którymi współpracuje nam się bardzo dobrze, ponieważ rozumieją potrzeby klientów, dobór odpowiedni działań reklamowych i jednocześnie skuteczne docieranie do nowych klientów oraz budowę wizerunku w sieci. Mam nadzieję, że podejmiecie również dla siebie dobrą i racjonalną decyzję działań w sieci :)
Awatar użytkownika
Majka83
Posty: 52
Rejestracja: 25 mar 2019, 12:35

Re: Reklama w internecie

Post autor: Majka83 »

Jeśli chcesz zwiększyć sprzedaż to pomyśl i wykorzystaniu leadów sprzedażowych. Dzięki nim dotrzesz do osób, które już odwiedziły twoją stronę i będziesz mógł ponownie zaprezentować ofertę. Pozyskiwanie takich leadów "ręczne" może być trudne, ale są na rynku skuteczne systemy, które możesz wykorzystać. Tutaj https://bazo.io/pl/ masz na przykład Bazo, który moim zdaniem świetnie się sprawdzi.
Stańislaw

Re: Reklama w internecie

Post autor: Stańislaw »

I Ty możesz drapnąć wygraną w Zdrapkach https://przewodnik-hazardowy.com/zdrapki-online-co-warto-o-nich-wiedziec/ LOTTO! Od 1999 roku, czyli już ponad 20 lat czeka dla Was bogata oferta Zdrapek, które zadowolą nawet najbardziej wymagających. W ofercie mamy Zdrapki na każdą kieszeń i na każdą okazję, a ich ceny zaczynają się już od złotówki! W ponad 45 różnych Zdrapkach dostępnych jednocześnie w sprzedaży, czekają na Ciebie miliony do wygrania! Chcesz zagrać o MEGA PENSJĘ, kasę na SZALONE ZAKUPY albo o PEŁNY PORTFEL? Wybierz swoją szczęśliwą Zdrapkę w punkcie LOTTO i drapnij wygraną!
ODPOWIEDZ