Serwer stacjonarny do firmy?

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
JaceKś17

Serwer stacjonarny do firmy?

Post autor: JaceKś17 »

Jaki serwer stacjonarny możecie polecić do firmy? Na https://bizserver.eu/pl/producent/supermicro jest dostępna dość spora oferta na serwery Supermicro, czy ktoś z Was może z tego rozwiązania korzysta i może podzielić się opinią jak się sprawdza? Czy nie są awaryjne?
Deseń

Re: Serwer stacjonarny do firmy?

Post autor: Deseń »

W przypadku kiedy szukacie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru najlepszych rozwiązań dla swojej firmy jeżeli chodzi o serwisy to na pewno warto tutaj wymienić ofertę przygotowaną przez https://ale.pl/1167-serwery w przypadku których będziecie mogli liczyć na profesjonalizm, dużą pomoc, najlepsze rozwiązania dobrane optymalnie pod Wasze potrzeby. Pozdrawiam!
MarcinKrk

Re: Serwer stacjonarny do firmy?

Post autor: MarcinKrk »

@JaceKś17 - Serwery Supermicro charakteryzują się przede wszystkim niezawodnością, czego sam mogę doświadczać na co dzień.

Jestem szczęśliwym posiadaczem Supermicro IoT SuperServer SYS-110D-8C-FRDN8TP. Zamówiłem kilka tygodni temu ze strony, którą podałeś: https://bizserver.eu/pl/producent/supermicro głównie dlatego, że było najtaniej i mogłem liczyć na pomoc w jego konfiguracji. Jestem bardzo zadowolony. Spełnia wszystko moje oczekiwania.

Jeżeli wahasz się to proponuję, żebyś napisał do sklepu Bizserver. Rozwieją Ci wszelkie wątpliwości, tak jak było to w moim przypadku. Poza tym doradzą w wyborze najlepszego rozwiązania.
ODPOWIEDZ