sklep.elteam.com.pl opinie

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Awatar użytkownika
Abdon_73
Posty: 7
Rejestracja: 10 lis 2019, 20:57

sklep.elteam.com.pl opinie

Post autor: Abdon_73 »

Polecacie hurtownię artykułów elektrycznych sklep.elteam.com.pl? Widzę, że mają ogromny asortyment i dobre ceny, a zależy mi na szerokiej ofercie, bo chcę zamówić sporo rzeczy. U nich wszystko, co mnie interesuje, jest dostępne. Ktoś zamawiał?
Awatar użytkownika
bogdal
Posty: 19
Rejestracja: 05 sie 2019, 2:06

Re: sklep.elteam.com.pl opinie

Post autor: bogdal »

W sklep.elteam.com.pl kupuję regularnie. Moim zdaniem to najlepiej wyposażona hurtownia artykułów i akcesoriów elektrycznych i nie tylko. Mają gniazdka, przewody i aparaturę elektryczną, ale też odzież ochronną, alarmy i wiele innych rzeczy. Przejrzyj sobie, sporo przydatnego sprzętu.
Awatar użytkownika
Bogumir
Posty: 3
Rejestracja: 25 gru 2019, 21:31

Re: sklep.elteam.com.pl opinie

Post autor: Bogumir »

Przy budowie domu ciągle robiłem zamówienia w hurtowni sklep.elteam.com.pl i zdecydowanie polecam. Zamówienie zawsze szybko dostarczane, ceny jak najbardziej w porządku i, tak jak już mówiliście, bardzo duży wybór.
Awatar użytkownika
Marcjan89
Posty: 2
Rejestracja: 28 lis 2019, 1:55

Re: sklep.elteam.com.pl opinie

Post autor: Marcjan89 »

Gdy remontowałem mieszkanie kupiłem w sklepie http://sklep.elteam.com.pl/ wszystkie łączniki i gniazda. Mają bardzo duży wybór, a przesyłka przyszła ekspresowo.
Awatar użytkownika
Stela_84
Posty: 2
Rejestracja: 23 sty 2020, 11:20

Re: sklep.elteam.com.pl opinie

Post autor: Stela_84 »

El-team to świetnie zaopatrzony sklep, od dawna kupuję tam źródła światła LED i zawsze mają to czego potrzebuję.
Awatar użytkownika
Łukasz
Posty: 2
Rejestracja: 11 mar 2020, 0:47

Re: sklep.elteam.com.pl opinie

Post autor: Łukasz »

Na sklep.elteam.com.pl zawsze można liczyć. Mają doskonałe ceny i ekspresowo realizują zamówienia. Właśnie dlatego u nich zawsze się zaopatruję.
Awatar użytkownika
chwalimir87
Posty: 31
Rejestracja: 05 cze 2019, 9:23

Re: sklep.elteam.com.pl opinie

Post autor: chwalimir87 »

Kiedyś kupowałem akcesoria do elektryki w zwykłych marketach budowlanych, ale od kiedy przeliczyłem sobie, ile mogę zyskać kupując w hurtowaniach, przerzuciłem się już na stałe. Aktualnie sprawdzam sklep Elteam i jestem bardzo zadowolony z jakości i ceny.
Awatar użytkownika
Dominik83
Posty: 37
Rejestracja: 17 maja 2019, 5:50

Re: sklep.elteam.com.pl opinie

Post autor: Dominik83 »

Od lat kupuję u nich aparaturę elektryczną. Są bardzo uczciwi i zawsze chętnie podpowiedzą, czy warto skorzystać z jakiegoś droższego produktu, czy wystarczy tańszy zamiennik. Za to bardzo ich cenię.
Awatar użytkownika
Efraim76
Posty: 2
Rejestracja: 17 mar 2020, 15:33

Re: sklep.elteam.com.pl opinie

Post autor: Efraim76 »

Mam firmę, która zajmuje się montażem monitoringów i alarmów. Powiem szczerze, że nie lubię przepłacać, dlatego opcja zakupów w hurtowni Eleteam bardzo przypadła mi do gustu. Kupuję u nich wszystkie potrzebne części i nie przepłacam.
ODPOWIEDZ