Skuteczny film promocyjny

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Awatar użytkownika
Kazimierz
Posty: 17
Rejestracja: 01 maja 2019, 4:57

Skuteczny film promocyjny

Post autor: Kazimierz »

Cześć! Zależy mi na tym, żeby nakręcić skuteczny film promocyjny, który przedstawi odpowiedni wizerunek mojej organizacji. Myślałem nad tym, żeby zlecić to zadanie https://galaktikafilm.pl/ - co sądzicie na temat tego studia filmowego?
Awatar użytkownika
Klaudiusz1988
Posty: 5
Rejestracja: 02 sie 2019, 3:41

Re: Skuteczny film promocyjny

Post autor: Klaudiusz1988 »

Galaktika Film to jedno z najlepszych studio filmowych. Korzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony. Nakręcili dla mnie świetny spot reklamowy, który wzbudził emocje odbiorców.
Awatar użytkownika
Tomik00
Posty: 233
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:33

Re: Skuteczny film promocyjny

Post autor: Tomik00 »

Ja natomiast zdecydowanie mogę polecić Wam, abyście zwrócili uwagę na ofertę firmy https://makrofilm.pl/ która tworzy spoty i filmy reklamowe dla biznesów. U nas za każdym razem spisali się świetnie, jednocześnie mogliśmy liczyć na rzetelne podejście obsługi i całkiem fajne ceny. Efekty były bardzo pozytywne i wygenerowały naprawdę duże zainteresowanie :)
kamiński

Re: Skuteczny film promocyjny

Post autor: kamiński »

Tez robiliśmy film promocyjny, w dodatku to był nasz pierwszy raz, więc wszystkie wskazówki, jakie znaleźliśmy w artykule https://www.it-dlakazdego.pl/artykul/ja ... yjny-97203 niesamowicie nam pomogły i bardzo nam się przydały
kłaeri

Re: Skuteczny film promocyjny

Post autor: kłaeri »

Tez robiliśmy spot reklamowy. Sami na pewno bym sobie z nim nie poradzili, więc zatrudniliśmy do jego wykonania profesjonalistów, czyli agencję filmową Amitall z Gdańska http://amitall.pl/agencja-filmowa-o-nas/. To rzetelna firma, która posiada specjalistów znających się na tym jak zachęcić klientów do skorzystania z naszych usług, w taki sposób, by film reklamowy był krótki, ale zawierał maksimum treści. Cenowo wyszło korzystnie, zwłaszcza, że ta agencja spisała się super, polecam.
ODPOWIEDZ