Skuteczny system do monitoringu GPS - Flotman

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
JacekRyś

Skuteczny system do monitoringu GPS - Flotman

Post autor: JacekRyś »

Chętnie poznam Wasze opinie na temat systemu Flotman, poniewaz chcielibyśmy dopracować efektywność pracy i ograniczać wydatki. Podobno przy dużych flotach fajnie się to sprawdza. Co sądzicie i przede wszystkim, czy jest to również opłacalna opcja patrząc z perspektywy czasu.
Rokoń

Re: Skuteczny system do monitoringu GPS - Flotman

Post autor: Rokoń »

W mojej opinii akurat jeżeli chodzi o skuteczny monitoring GPS i jeżeli potrzebujecie naprawdę dobrego rozwiązania polecanego przez szerokie grono firm, które naprawdę wpływa na zwiększanie wydajności pracy jednocześnie ograniczając wydatki to warto przetestować Flotman który u nas jest już od kilku miesięcy. Przede wszystkim daje duże możliwości pozyskiwania dodatkowych zleceń, codziennego automatycznego raportowania, czy również łatwości odczytu zdalnie danych z tachografu.
FilipMyś

Re: Skuteczny system do monitoringu GPS - Flotman

Post autor: FilipMyś »

My zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do naszej firmy systemu flotman i jesteśmy zadowoleni z możliwości jakie zapewniają poprzez codzienne automatyczne raportowanie, panel do zarządzania klientami, czy nawet łatwości odczytu danych m.in z tachografu na odległość, lepszym wykorzystaniem strefy załadunkowej, integracji z giełdami zleceń i szybkiego planowania najbardziej korzystnych tras przejazdów.
JacekRyś

Re: Skuteczny system do monitoringu GPS - Flotman

Post autor: JacekRyś »

FilipMyś pisze: ↑05 sie 2021, 9:07 My zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do naszej firmy systemu flotman i jesteśmy zadowoleni z możliwości jakie zapewniają poprzez codzienne automatyczne raportowanie, panel do zarządzania klientami, czy nawet łatwości odczytu danych m.in z tachografu na odległość, lepszym wykorzystaniem strefy załadunkowej, integracji z giełdami zleceń i szybkiego planowania najbardziej korzystnych tras przejazdów.
Dzięki wielkie za podpowiedzi! Na pewno sprawdzę i oczywiście mam nadzieję, że to nie koniec podpowiedzi z Waszej strony dla mnie, wtedy zabieram się za sprawdzanie co i jak :)
Jeseś

Re: Skuteczny system do monitoringu GPS - Flotman

Post autor: Jeseś »

To akurat prawda, jeśli chodzi o skuteczny system do zarządzania flotą to takie rozwiązania jak system do monitoringu GPS Flotman dają duże możliwości zachowania również bezpieczeństwa przed kradzieżami, ale i pozyskiwania większej ilości zleceń z giełd, planowania tras i wykorzystania całej strefy załadunkowej.
DamianPaś

Re: Skuteczny system do monitoringu GPS - Flotman

Post autor: DamianPaś »

Jeseś pisze: ↑10 sie 2021, 12:53 To akurat prawda, jeśli chodzi o skuteczny system do zarządzania flotą to takie rozwiązania jak system do monitoringu GPS Flotman dają duże możliwości zachowania również bezpieczeństwa przed kradzieżami, ale i pozyskiwania większej ilości zleceń z giełd, planowania tras i wykorzystania całej strefy załadunkowej.
Też będziemy się z nimi kontaktowali o zobaczymy w takim razie co mogą nam zaoferować, a przede wszystkim jak duże korzyści z takich rozwiązań płynął.
SokółM

Re: Skuteczny system do monitoringu GPS - Flotman

Post autor: SokółM »

Dobry system monitoringu gps jest bardzo ważny w większej firmie transportowej bo ciężko nad tymi zadaniami zapanować bez technicznego wsparcia, dokładnych danych i raportów. Dlatego właśnie i my zaczęliśmy wprowadzać Flotman z czego jesteśmy zadowoleni, ciągle się uczymy natomiast już widać dużo mniej chaosu, ale i zmniejszone wydatki
PiotrEś

Re: Skuteczny system do monitoringu GPS - Flotman

Post autor: PiotrEś »

SokółM pisze: ↑21 wrz 2021, 11:40 Dobry system monitoringu gps jest bardzo ważny w większej firmie transportowej bo ciężko nad tymi zadaniami zapanować bez technicznego wsparcia, dokładnych danych i raportów. Dlatego właśnie i my zaczęliśmy wprowadzać Flotman z czego jesteśmy zadowoleni, ciągle się uczymy natomiast już widać dużo mniej chaosu, ale i zmniejszone wydatki
Dokładnie, też jestem zdania że lepiej szukać skutecznych rozwiązań które ułatwią Wam zarządzanie firmą i ograniczą wydatki, bo patrząc długoterminowo może mieć to duży wpływ na rozwój i oczywiście zwiększanie zysków.
Nishaknąpp

Re: Skuteczny system do monitoringu GPS - Flotman

Post autor: Nishaknąpp »

I acknowledge accomplishments and recognize your work here. Keep it up. I acknowledge accomplishments and recognize your work here. Keep it up. I acknowledge accomplishments and recognize your work here. Keep it up. I acknowledge accomplishments and recognize your work here. Keep it up. I acknowledge accomplishments and recognize your work here. Keep it up. I acknowledge accomplishments and recognize your work here. Keep it up. I acknowledge accomplishments and recognize your work here. Keep it up. I acknowledge accomplishments and recognize your work here. Keep it up. I acknowledge accomplishments and recognize your work here. Keep it up. 메이저토토사이트
ODPOWIEDZ