Specjalistyczne tłumaczenia

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Awatar użytkownika
Sarina
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2021, 22:24

Specjalistyczne tłumaczenia

Post autor: Sarina »

Hej forumowicze. Jak w waszych firmach wygląda kwestia z tłumaczeniami poświadczonymi? Pomaga wam tłumacz przysięgły Warszawa czy radzicie sobie w inny sposób? Ja nie wyobrażam sobie nie mieć pod ręką specjalisty. Takie przekłady wymagają przecież sporej wiedzy i doświadczenia, prawda?
Awatar użytkownika
wiki22
Posty: 157
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:02

Re: Specjalistyczne tłumaczenia

Post autor: wiki22 »

Tłumaczenia specjalistyczne to nie to samo co tłumaczenia przysięgłe - trzeba rozróżnić te dwie kwestie. Ale prawda jest taka, że do obu typów tłumaczeń potrzebni są specjaliści. Jeśli często masz zapotrzebowanie na takie usługi to warto mieć pod ręką namiar na biuro tłumaczeń, które będzie mogło wykonać oba typy tłumaczeń. Tutaj https://www.focus-tlumaczenia.pl/ masz namiar na takie biuro. Rzetelni i profesjonalni, a do tego wszystko załatwisz u nich online, co jest bardzo wygodne.
Bączek

Re: Specjalistyczne tłumaczenia

Post autor: Bączek »

Samych tłumaczeń tak naprawdę jest całkiem sporo i na pewno dzielą się one również na poszczególne rodzaje. Ja jakiś czas temu czytałem na stronie https://magnifier.pl/tlumaczenia-techniczne/ czym w ogóle są tłumaczenia techniczne i kiedy warto jest je wykonać. Jak dla mnie są to niezwykle ważne kwestie.
Wirażka

Re: Specjalistyczne tłumaczenia

Post autor: Wirażka »

Oczywiście same tłumaczenia są niezwykle ważne i moim zdaniem również warto jest wiedzieć komu je najlepiej zlecać. Muszę przyznać, że odkąd ja odkryłem stronę https://dogadamycie.pl/ to już nie mam żadnych problemów właśnie ze zlecaniem tłumaczeń. Jest szybko i bardzo profesjonalnie.
śniegowiec

Re: Specjalistyczne tłumaczenia

Post autor: śniegowiec »

Tylko raz w zyciu byla mi potrzeba skorzystania z firmy ktora zajmuje sie tlumaczeniem dokumentow. Jak kupilam samochod za granica i aby go zarejestrowac musialam miec dokumenty po polsku. Zwrocilam sie o pomoc do https://www.duplikatydowodow.pl/ i dostalam szybko to co chcialam :D
ODPOWIEDZ