Sprzątanie budynków Bielsko

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Awatar użytkownika
michał83
Posty: 23
Rejestracja: 24 kwie 2019, 7:07

Sprzątanie budynków Bielsko

Post autor: michał83 »

Hej! Potrzebuję firmy, która podjęłaby się mycia okien w budynku mojej firmy. Zależy mi na kimś, kto zrobiłby to profesjonalnie i w szybkim czasie. Trochę zastanawiam się nad tym, czy zlecić mycie okien firmie Renova. Macie jakieś zdanie na temat jakości jej usług?
Awatar użytkownika
chwalimir87
Posty: 31
Rejestracja: 05 cze 2019, 9:23

Re: Sprzątanie budynków Bielsko

Post autor: chwalimir87 »

Według mnie jak najbardziej warto zgłosić się do firmy Renova . Kiedyś zleciłem jej mycie okien w moim budynku i z całego zadania wywiązali się terminowo. Nawet okna w trudno dostępnych miejscach były bardzo dobrze wyczyszczone.
aśka

Re: Sprzątanie budynków Bielsko

Post autor: aśka »

Jeśli chodzi o sprzątanie w domach to warto pomyśleć na temat odkurzacza bezprzewodowego roomba. Nie tak dawno go kupiłam i jest to dla mnie strzał w 10. Sprząta bardzo dokładnie, dociera do wszystkich zakamarków, a co najważniejsze jest cichy, więc nikomu nie przeszkadza
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 265
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:11

Re: Sprzątanie budynków Bielsko

Post autor: Eliza111 »

Moim zdaniem warto skorzystać z usług firmy która zajmuje się sprzątanie biur oczywiście sprzątają też mieszkania i domy. Działają sprawnie i skutecznie. Wiem że oferują też sprzątanie po remoncie. Zobaczcie na stronę i zapoznajcie się z cała ich ofertą. Oni maja dobre i profesjonalne sprzęty i środki czystości. Dobra i rzetelna firma. Szczerze polecam.

odtwarzanie filmów 3d
Jaśmin

Re: Sprzątanie budynków Bielsko

Post autor: Jaśmin »

Ogólnie gdy faktycznie nie mamy czasu ani chęci to jak najbardziej usługi sprzątania również można zlecić. U mnie bardzo dużo co do czystości wniosła wycieraczka systemowa https://www.alumatex.pl/ gdyż wiem, że był to dobry wybór i jak najbardziej każdemu mogę ją polecać.
ODPOWIEDZ