Sprzęt do gabinetu kosmetycznego

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Saśia

Sprzęt do gabinetu kosmetycznego

Post autor: Saśia »

Mam zamiar w lato otworzyć gabinet kosmetyczny. Szukam sprzętu do niego, a najbardziej zależy mi na urządzeniu do liftingu twarzy. Zależy mi na dobrych pakietach startowych wraz z szkoleniami. Z niecierpliwością czekam na wasze propozycje. Z góry dziękuje za każdą odpowiedź.
Żaklin

Re: Sprzęt do gabinetu kosmetycznego

Post autor: Żaklin »

Bardzo dobrej jakości sprzęt znajdziesz u nich https://ifapro.pl/. Posiadają super pakiety startowe, z których na pewno będziesz zadowolona. Mają obszerny wybór urządzeń do różnych zabiegów, więc myślę, że większość niezbędnego sprzętu u nich będziesz mogła zamówić.
Grażyna

Re: Sprzęt do gabinetu kosmetycznego

Post autor: Grażyna »

Potwierdzam, ta firma posiada fantastyczny sprzęt. Mamy w salonie, jeśli dobrze pamiętam, dwa urządzenia od nich. Z tego co szefowa mówiła, ich ceny były niższe niż u konkurencji. Dlatego warto zastanowić się nad ich ofertą. Osobiście pracowałam na urządzeniu do liftingu twarzy i byłam bardzo zadowolona.
Kaśka Grochowicz

Re: Sprzęt do gabinetu kosmetycznego

Post autor: Kaśka Grochowicz »

Niektóre rzeczy do swojego gabinetu kosmetycznego zakupiłam w bel-pol katowice.Zakupiłam tam nowe panele na podłogę, żeby salon wyglądał bardziej nowocześnie. Odnowiłam także ściany i drzwi. W piątek ma przyjść dostawa z sofą do poczekalni i z fotelem do makijażu.
Zuźia

Re: Sprzęt do gabinetu kosmetycznego

Post autor: Zuźia »

Większość sprzętu zamówiłam, właśnie w https://ifapro.pl/. Posiadają sprzęt bardzo dobrej jakości. Podoba mi się to, że nawet jeśli mam jakiś problem, to mogę do nich napisać i nie ma znaczenia to, że zakupiłam sprzęt już dawno temu. Profesjonalne podejście oraz super sprzęt, to ich wyróżnia.
Miłka

Re: Sprzęt do gabinetu kosmetycznego

Post autor: Miłka »

Na pewno spojrzę na ich ofertę. Niedługo przenosimy się na większy lokal i zamierzamy dodać parę usług w naszym gabinecie. Z tego, co piszecie w tym sklepie, mają duży wybór urządzeń. Na pewno skontaktuje się z nimi i zapytam, jak wygląda cały proces zakupu sprzętu.
Awatar użytkownika
mezi
Posty: 82
Rejestracja: 03 lip 2019, 21:39

Re: Sprzęt do gabinetu kosmetycznego

Post autor: mezi »

Miłka pisze: ↑26 kwie 2021, 9:37 Na pewno spojrzę na ich ofertę. Niedługo przenosimy się na większy lokal i zamierzamy dodać parę usług w naszym gabinecie. Z tego, co piszecie w tym sklepie, mają duży wybór urządzeń. Na pewno skontaktuje się z nimi i zapytam, jak wygląda cały proces zakupu sprzętu.
Warto również zainwestować w rozwiązanie informatyczne. Mogą to być np. programy, które pozwalają na umawianie wizyt online
żuśil1209

Re: Sprzęt do gabinetu kosmetycznego

Post autor: żuśil1209 »

Saśia pisze: ↑15 kwie 2021, 20:55 Mam zamiar w lato otworzyć gabinet kosmetyczny. Szukam sprzętu do niego, a najbardziej zależy mi na urządzeniu do liftingu twarzy. Zależy mi na dobrych pakietach startowych wraz z szkoleniami. Z niecierpliwością czekam na wasze propozycje. Z góry dziękuje za każdą odpowiedź.
Zobacz w hurtowaniach :)
=
Klinika Stonava 1071
suszł

Re: Sprzęt do gabinetu kosmetycznego

Post autor: suszł »

Ja kupowałam w różnych sklepach, łózka to faktycznie musiałam kupić specjalistyczne, no i lampy też. Jestem stylistką rzęs, więc rzęsy, pęsety, kleje, akcesoria i tego typu rzeczy kupowałam oczywiście ze specjalnego sklepu, zaopatruję się w nie wyłącznie w sklepie internetowym HiLashes: https://www.hi-lashes.pl/pl/c/Rzesy/16 Tam bez problemu znajduję wysokiej jakości produkty, które są wytrzymałe, kleje mają genialne, no i ceny mają korzystne, polecam.
Nishaknąpp

Re: Sprzęt do gabinetu kosmetycznego

Post autor: Nishaknąpp »

The quality and quantity of work produced in here is absolute informative. Thanks for sharing. The quality and quantity of work produced in here is absolute informative. Thanks for sharing. The quality and quantity of work produced in here is absolute informative. Thanks for sharing. The quality and quantity of work produced in here is absolute informative. Thanks for sharing. The quality and quantity of work produced in here is absolute informative. Thanks for sharing. The quality and quantity of work produced in here is absolute informative. Thanks for sharing. The quality and quantity of work produced in here is absolute informative. Thanks for sharing. 먹튀검증사이트
ODPOWIEDZ