system crm

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Awatar użytkownika
ziolka
Posty: 313
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:00

system crm

Post autor: ziolka »

Witam, chciałbym lepiej zarządzać pracą małego zespołu. Nie obejdzie się bez prostego systemu CRM. Co polecacie?
Awatar użytkownika
appolo23
Posty: 151
Rejestracja: 14 mar 2019, 20:52

Re: system crm

Post autor: appolo23 »

System CRM to ważny element środowiska informatycznego firmy oraz jej pracy. Dobrze będzie jeśli będzie dobrze wdrożony. W dużych miastach np. dla firm które świadczą usługi informatyczne we Wroclawiu dostęp jest ułatwiony ale w mniejszych również jest to możliwe, większość prac odbywa się zdalnie. Administracja może zostać powierzona firmie zewnętrznej co gwarantuje niezawodną pracę aplikacji.
Awatar użytkownika
domin
Posty: 170
Rejestracja: 19 mar 2019, 13:49

Re: system crm

Post autor: domin »

Z CRM-em jest naprawdę różnie, ale moim skromnym zdaniem każda szanująca się firma powinna mieć wprowadzony taki system. U nas akurat korzystamy z oprogramowania ze strony https://www.baseline.pl/system-crm/ i dotychczas nie było żadnych problemów. Dobrze jest mieć zaufanego dostawcę oprogramowania, na którym można polegać.
Awatar użytkownika
beebee
Posty: 145
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:28

Re: system crm

Post autor: beebee »

Zauważyłam, że wiele osób decyduje się teraz na wdrożenie do swojej firmy systemu crm. Czytałam, ze takie oferty jak te https://bs4.pl/ , bardzo usprawniają działanie firmy. Zobaczysz, że to zdecydowanie Ci pomoże przy prowadzeniu firmy.
Awatar użytkownika
ziolka
Posty: 313
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:00

Re: system crm

Post autor: ziolka »

Długo myślałam nad tym odpowiednim systemem CRM. Rozważałam nawet, czy w ogóle warto inwestować w taki system. Nie ma co ukrywać, prowadząc firmę trzeba liczyć się z wieloma wydatkami. Natomiast po przeczytaniu tego artykułu https://craftware.pl/co-jest-crm-czy-wa ... korzystac/ doszłam do wniosku, że CRM to PODSTAWA w każdej firmie, w każdej branży. Ja planuję skorzystać z usług Craftware. Ktoś z was korzystał już z ich usług?
Awatar użytkownika
Lala
Posty: 36
Rejestracja: 13 sie 2019, 14:13

Re: system crm

Post autor: Lala »

To raczej nie są żadne innowacje, tylko raczej podstawa w pracy wielu firm. System crm https://bs4.pl/ ułatwia pracę na stanowiskach związanych z obsługa klientów. Stosowanie takich rozwiązań może znacznie polepszyć poziom obsługi klientów oraz ułatwić profilowanie klientów
Awatar użytkownika
Makaronik
Posty: 296
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:29

Re: system crm

Post autor: Makaronik »

Zdecydowanie warto inwestowac w takie innowacje technologiczne ktore przyczynia sie do wzrostu efektywnosci dzialania naszej firmy. Szczegolnie wazne aby kontrolowac sektor produkcyjny. Jednak produkcja to takze spore naklady finansowe szczegolnie w przypadku gdy niepotrzebnie zuzywamy dużo pradu czy wody. Taki monitoring http://salwis.pl/monitoring-mediow-prod ... o-takiego/ mediów będzie najlepszym rozwiazaniem na zaoszczedzenie duzych pieniedzy bez wplywu na efektywnosc produkcji
Awatar użytkownika
OTAN
Posty: 5
Rejestracja: 29 gru 2019, 23:19

Re: system crm

Post autor: OTAN »

Musisz bardziej przedstawić ten temat. Jestem bardzo ciekawy tego.
Kto chce wzbogacić się za rok, będzie wisiał za dziewięć miesięcy.
Awatar użytkownika
nata
Posty: 98
Rejestracja: 26 maja 2019, 23:27

Re: system crm

Post autor: nata »

Jeśli nie wiecie na co się zdecydować, to na pewno ta strona https://programy.do/ranking/system-crm/ okaże się bardzo pomocna. Jest tam bowiem wiele propozycji. Każda jest dokładnie opisana. Macie tam ciekawe porównanie oraz ceny różnych rozwiązań. taka wiedza jest niezwykle pomocna.
Almaś

Re: system crm

Post autor: Almaś »

Myślę, że każdy nowoczesny biznes oparty jest o najnowsze rozwiązania w dziedzinie łączności czy informatyki. Pierwszą innowacją była zamiana kamienia na metal przez naszych odległych przodków.

Jeśli szukacie firmy, która wprowadzi odpowiednie oprogramowanie dla Waszego biznesu, polecam kontakt z nimi:
https://itcenter.pl/oferta/oprogramowanie-dedykowane/

Powinni Wam zaproponować jakieś nowoczesne rozwiązanie.
Awatar użytkownika
fasadka
Posty: 166
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:47

Re: system crm

Post autor: fasadka »

Dokładnie tak jest i w coraz większej ilości przypadków można spotkać się z zastosowaniem rozwiązań technologicznych. W branży medycznej również, gdzie popularne stały się programy do rejestracji pacjentów . Dzięki temu obsługa pacjentów jest zdecydowanie szybsza i wszyscy na tym korzystają
Piłkarz22

Re: system crm

Post autor: Piłkarz22 »

Jeżeli twoja firma szuka oprogramowania które ułatwi jej działanie i komunikację w zespole jak i na zewnątrz to oferta https://wins.pl/ będzie idealna. Stworzą system szyty na miarę i wdrożą wysokiej jakości usługi, które ułatwiają prowadzenie własnego biznesu. Dzięki nim komunikacja będzie szybsza i bardziej efektywna a wszelkie realizacje przyspieszą a o to chodzi.
tośia19909

Re: system crm

Post autor: tośia19909 »

appolo23 pisze: ↑29 maja 2019, 14:22 System CRM to ważny element środowiska informatycznego firmy oraz jej pracy. Dobrze będzie jeśli będzie dobrze wdrożony. W dużych miastach np. dla firm które świadczą usługi informatyczne we Wroclawiu dostęp jest ułatwiony ale w mniejszych również jest to możliwe, większość prac odbywa się zdalnie. Administracja może zostać powierzona firmie zewnętrznej co gwarantuje niezawodną pracę aplikacji.
Dzięki za informację.
Klinika Stonava 1071
ODPOWIEDZ