SYstem SAP

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Awatar użytkownika
Malwina01
Posty: 19
Rejestracja: 10 paź 2019, 23:12

SYstem SAP

Post autor: Malwina01 »

Czesc,

mozecie polecic mi jakas firme, ktora sie tymz ajmuje? Dzieki z gory!
Awatar użytkownika
Beata78
Posty: 16
Rejestracja: 19 paź 2019, 20:59

Re: SYstem SAP

Post autor: Beata78 »

Cześć,

Ja mogę Ci polecić firmę Sid Group. Korzystałam niedawno z ich usług przy wdrażaniu - https://sidgroup.pl/oferta/analityka/sap-bw-4hana. Polecam poczytać na ich stronie i zrobić rozeznanie, natomiast nie znam lepszej firmy zajmującej się tego typu systemami :)
Ja osobiscie jestem bardzo zadowolona ze wspolpracy
Awatar użytkownika
Przemekk
Posty: 87
Rejestracja: 15 wrz 2019, 20:17

Re: SYstem SAP

Post autor: Przemekk »

Powiem Wam, że ja osobiście jestem wielkim zwolennikiem wielofunkcyjnych systemów informatycznych- jedno narzędzie, a szereg możliwości, bo i sprawy księgowe w to wchodzą i planowanie i zarządzanie sprzedażą oraz stanami magazynowymi, a nawet raportowanie. Dobrym przykładem takiego oprogramowania jest smart system, polecam poczytać o nim: http://www.system-smart.pl/oprogramowanie/ albo po prostu przetestować , gdyż wersja próbna jest dostępna niezobowiązująco. My korzystamy od 2 miesięcy z tego oprogramowania, sprawdza się pod kątem praktycznym znakomicie a jego zaletę stanowi zarazem intuicyjna obsługa.
Błażej

Re: SYstem SAP

Post autor: Błażej »

Dzień dobry. Profesjonalne wdrożenia systemów it wykonuje firma Entra Group https://entra-group.eu/oferta/wdrozenia ... atycznych/. Zanim przystąpią do właściwej pracy sprawdzają jakie jest rzeczywiste zapotrzebowanie danej firmy na oprogramowanie. To konieczny krok chcąc przygotować ofertę pod daną firmę.
ODPOWIEDZ