Szkolenia BHP

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Awatar użytkownika
Krystyna_84
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2020, 7:33

Szkolenia BHP

Post autor: Krystyna_84 »

Witam serdecznie! Planuję zorganizować dla moich pracowników szkolenie w dziedzinie bhp. Zainteresowała mnie oferta szkoleniabhp-online24.pl. Słyszeliście już wcześniej o tej firmie? Możecie ją polecić?
Awatar użytkownika
Abelard1992
Posty: 1
Rejestracja: 22 wrz 2020, 0:07

Re: Szkolenia BHP

Post autor: Abelard1992 »

Bardzo dobrze znam się z tą firmą i jednocześnie ją polecam. Oferują szkolenia kompleksowe i bogate w wiedzę, którą powinien posiąść każdy pracownik dla bezpieczeństwa własnego i innych. Myślę też, że ceny takich kursów są niewysokie, także każdy pracodawca powinien się nimi zainteresować.
buła

Re: Szkolenia BHP

Post autor: buła »

Cóż, na pewno dobrej jakości odzież ochronna to podstawa w określonych zakładach pracy. Duży jej wybór możemy znaleźć w ofercie https://www.blog-glovex.pl/ . Co istotne, odwiedzając BLOG BHP mamy możliwość dodatkowo zapoznania się z ciekawymi artykułami, dotyczącymi chociażby odpowiedniej ochrony wzroku, czy też słuchu w trakcie wykonywanie zadań zawodowych. Taka wiedza może być bardzo przydatna również podczas np. prac remontowych.
bartekż

Re: Szkolenia BHP

Post autor: bartekż »

Skoro już mowa o odzieży ochronne, to polecę sklep, w którym zaopatruje się od kilku miesięcy i jest naprawdę godny uwagi. Safestyle.pl jest sklepem internetowym, który oferuje szeroką gamę produktów- kurtki robocze https://safestyle.pl/pl/c/Kurtki-robocze-i-ochronne/195 na butach skończywszy. Wszystko w wielu rozmiarach, krojach i kolorach. Łatwo więc będzie dopasować coś nawet dla dużej grupy pracowników.
Józef Malicki

Re: Szkolenia BHP

Post autor: Józef Malicki »

W mojej firmie zdecydowano się na organizację szkolenia BHP dla pracowników. Biorąc pod uwagę to, że wykonuję szeroko pojęte usługi przemysłowe, to wszelkie zasady bezpieczeństwa przy obróbce metali powinny być mi znane. Szczególnie, że często od nich zależy moje bezpieczeństwo, a nawet życie podczas pracy w warsztacie. Polecam bycie uważnym na tego typu wykładach, ponieważ niejednokrotnie zdobyta wiedza przydała się mi w praktyce.
dómbarm

Re: Szkolenia BHP

Post autor: dómbarm »

Jeżeli rozglądacie się za porządną firmą, która zajmuje się obsługą i szkoleniami BHP to polecam wam skontaktować się z http://szkolenia-bhp-krakow.pl/ Sam od dawna z nimi współpracuję i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm. Firma ta ma swoją siedzibę w Krakowie więc polecam ich wszystkim z okolic tego miasta.
hiczungł

Re: Szkolenia BHP

Post autor: hiczungł »

Jesli chodzi o szkolenie BHP to zdecydowanie wolałem, aby zajęli się tym https://www.kursybhpzielonagora.pl/ . Cenię ich za pełen profesjonalizm i właściwe podejście do tematu. Taka wiedza pozwoli nam być przygotowanym na różne przypadki!
Awatar użytkownika
Mikmak
Posty: 99
Rejestracja: 11 sie 2020, 21:40

Re: Szkolenia BHP

Post autor: Mikmak »

U nas za szkolenia BHP wstępne i okresowe odpowiada wrocławska firma RENMAK http://renmak.pl/ Długo już z nimi współpracujemy i jesteśmy o nich jak najlepszej opinii. Mają świetnych instruktorów, dopasowują szkolenia do indywidualnych potrzeb każdej firmy i mają rozsądne ceny. Zajmują się też przeprowadzaniem oceny ryzyka zawodowego czy sporządzaniem instrukcji stanowiskowych, działają kompleksowo. To solidni specjaliści z dużym stażem.
nómert

Re: Szkolenia BHP

Post autor: nómert »

Też ostatnio rozglądałem się za odpowiednia firmą, która zajmuje się przeprowadzaniem szkoleń BHP. W końcu zdecydowałem się na usługi https://www.praktykabhp.pl/ i mogę polecić ich wszystkim osobom z okolic Pucka. Firma ta świadczy usługi BHP na najwyższym poziomie.

wyłącznik przeciążeniowy schemat
ginamółłłł

Re: Szkolenia BHP

Post autor: ginamółłłł »

Szkolenia BHP , pierwszej klasy, wykonali dla nas https://www.kursybhpzielonagora.pl/aktualnosci . Wiedzy tego typu potrzebowali nasi pracownicy, aby być przygotowanym na różne , niespodziewane przypadki. Absolutny profesjonalizm! Wiedza w należyty sposob zrobila wrazenie na wszystkich.
Awatar użytkownika
Pelenita
Posty: 107
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:07

Re: Szkolenia BHP

Post autor: Pelenita »

Niezależnie od tego jaką firmę prowadzicie, to szkolenie ppoż będzie obowiązkowe. Już przy pierwszym szkoleniu ta kwestia będzie z pewnością poruszana. Może wiele osób jakoś nie przywiązuje do tego wielkiej uwagi, no ale warto być czujnym, w końcu mówi się, że rutyna zabija. Zobaczcie sobie tak co piszą na ten temat na https://www.portalbhp.pl/ochrona-ppoz-228 Portal poświęcony jest właśnie kwestiom bhp.
hiczungł

Re: Szkolenia BHP

Post autor: hiczungł »

Szkolenia BHP zdecydowanie nalezy powierzyć profesjonalistom. I to właśnie z tej okazji zdecydowałem się zgłosić do http://skills4u.pl/oferta/ . Bez najmniejszego kłopotu zaczęli realizować powierzone usługi. Zarówno ja, jak i moi pracownicy zostaliśmy bardzo solidnie przeszkolenie.
elięian

Re: Szkolenia BHP

Post autor: elięian »

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą firmą, która zajmuje się świadczeniem usług BHP. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://www.praktykabhp.pl/szkolenia-i-kursy/ Jest to sprawdzona firma z Pucka z usług, której sam korzystałem. Tam pracują świetni specjaliści od BHP, którym można zaufać.
Lipeń

Re: Szkolenia BHP

Post autor: Lipeń »

Jeżeli szukacie profesjonalnej pomocy w zakresie przeprowadzonych szkoleń, ale również ogarnięcia dokumentacji i audytów BHP to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę EHS Consulting https://ehsconsulting.pl/bhp/instrukcja-bhp/ w przypadku których będziecie mogli liczyć na profesjonalizm, świetną organizację i jednocześnie duże możliwości, abyście mogli skutecznie pracować z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny pracy. Pozdrawiam i oczywiście dajcie znać, jak sobie w tym zakresie poradziliście.
Manniałłł

Re: Szkolenia BHP

Post autor: Manniałłł »

Szkolenia bhp musiały koniecznie zostać przeprowadzone przez doświadczonych specjalistów. Z tej właśnie okazji zgłosiłem się do https://www.em-partner.pl/szkolenia/ . To ich zadaniem było zrealizowanie szkolen bhp na których zyskaliśmy zarówno my jako szefostwo, ale przede wszystkim nasi pracownicy - warto wiedzieć, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach.
OlekŁ

Re: Szkolenia BHP

Post autor: OlekŁ »

Ja szukałem specjalistów BHP, bo współpraca z firmą, która świadczyła tego typu usługi nie bardzo się kleiła. Dopiero nawiązując współpracę z firmą Renmak http://renmak.pl/szkolenia/szkolenie-ws ... az-ogolny/ przekonałem się co to znaczy prawdziwy profesjonalizm. Wiedza i doświadczenie rzetelnie przekazywane pracownikom procentuje w poziomie bezpieczeństwa pracy w moim zakładzie produkcyjnym. Polecam.
Łukasz2

Re: Szkolenia BHP

Post autor: Łukasz2 »

Witam! Ostatnio przeglądając sklepy z rękawicami ochronnymi natrafiłem na sklep https://bhptechnik.pl/rekawice-robocze-22. Zaciekawiła mnie bardzo ich oferta ponieważ sprzedają produkty w bardzo korzystnych cenach. Słyszeliście kiedyś o tym sklepie, a może zamawialiście coś kiedyś? :)
hiczungł

Re: Szkolenia BHP

Post autor: hiczungł »

Szkolenia bhp musiała przeprowadzić profesjonalna firma, aby moi pracownicy zyskali jak najlepszą wiedzę, na wysokim poziomie. ZAa realizację tego projektu odpowiadają https://workmanagement.pl/bhp/ którym jestem bardzo wdzięczny za efekt końcowy. Uzyskaliśmy w ten sposob wiedze na najwyzszym poziomie, tego bylo nam trzeba!
Awatar użytkownika
stella
Posty: 41
Rejestracja: 21 lut 2020, 10:49

Re: Szkolenia BHP

Post autor: stella »

W naszej firmie takie szkolenia przeprowadza ta https://www.agm-konsulting.pl/ firma. Zajmuje się oczywiście nie tylko szkoleniami bo kiedy zdecydowaliśmy się na outsourcing bhp firma ta przejeła wszelkie obowiązki dotyczące BHP w firmie czyli między innymi uzupełniania dokumentacji pracowniczej czy analizy stanu przedsiębiorstwa w kontekście wymagań prawnych dla prowadzonej działalności, inspekcji i nadzoru stanowisk pracy.
Awatar użytkownika
emki920
Posty: 372
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:07

Re: Szkolenia BHP

Post autor: emki920 »

Szkolenia są oczywiście bardzo ważne, ale równie ważne jest zapewnienie pracownikom odpowiedniej odzieży ochronnej. Naprawdę fajne rękawice ochronne wzmacniane dostępne są w ofercie sklepu voltabut. Są one tutaj w szerokim wyborze i dobrych cenach, więc polecam.
germiń23

Re: Szkolenia BHP

Post autor: germiń23 »

W zakres BHP wchodzi także ochrona przeciwpożarowa - bardzo istotna, którą należy potraktować poważnie. Dlatego, jeśli nie macie wiedzy na ten temat, to warto skorzystać ze wsparcia fachowców, którzy mają szerokie i wieloletnie doświadczenie w kwestiach BHP i PPOŻ. Śmialo możecie odezwać się do http://krispolppoz.pl/ - w ich ofercie znjadziecie szeroko pojęte rozwiązania zdot. ochrony przeciwpożarowej, m.in. wszystkie rodzaje urządzeń, które powinien posiadać budynek, by być zapewnić bezpieczeństwo w razie wystąpienia pożaru, a także różnego rodzaju znaki PPOŻ, dzięki którym ewakuacja będzie sprawna i szybka.
biśkuś88

Re: Szkolenia BHP

Post autor: biśkuś88 »

Witam,zalezy mi na tym,by przestrzegać bhp w pracy. Zajmuje się ziemią i robię pryski i szukam odpowiednich sprzętów, który pomogą mi się w odpowiedni sposób zabezpieczyć przed szkodliwymi środkami chemicznymi. https://anco.com.pl/pl/c/Ochrona-przy-opryskach/94 Proszę o wasze opinie.
ginamóóó

Re: Szkolenia BHP

Post autor: ginamóóó »

Szkolenie BHP powinny zostać zrealizowane przez zaufanych i sprawdzonych fachowców. Chcieliśmy, aby moi pracownicy byli przygotowani na przeróżne wypadki, które mogą ich spotkać w pracy. Ale ten kłopot już za nami - wspomniane usługi zrealizowali dla nas https://www.szkoleniabhpgoleniow.pl/uslugi bardzo sprawnie. Mocno zyskaliśmy na takich szkoleniach,jesteśmy gotowi na różne rzeczy.
Damkoś

Re: Szkolenia BHP

Post autor: Damkoś »

Przede wszystkim jeżeli profesjonalne podejście i jednocześnie duże możliwości jeżeli chodzi o świadczone usługi w zakresie BHP, ale również ochrony PrzeciwPożarowej. Dlatego jeżeli jeszcze na nikogo wartego uwagi nie trafiliście to w mojej opinii jeżeli chodzi o Warszawę oraz okolice mogę polecić Wam EHS Consulting https://ehsconsulting.pl/ z którą również nawiązaliśmy współpracę. Wszystko na wysokim poziomie, terminowo i też dobrze przeprowadzone szkolenia. Dlatego też nasz zakład spełnia wszystkie normy i pełne bezpieczeństwo.
michał

Re: Szkolenia BHP

Post autor: michał »

Ja dodam, że szkolenie bhp online prowadzi firma BHP Inka za pośrednictwem ich platformy e-learningowej. Tu macie więcej o tym: https://bhp-inka.pl/elearning-bhp-inka/ Firma super się u nas sprawdza, także jesteśmy zadowoleni, że na nich trafiliśmy. Na plus też fakt, że wykonują również usługi typu wykonanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego, przeglądy i sprzedaż gaśnic czy nadzór bhp a wszystkie ich usługi mają bardzo rozsądne stawki.
Jacekś17

Re: Szkolenia BHP

Post autor: Jacekś17 »

Takich firm, które zajmują się organizacją szkoleń z BHP jest bardzo dużo. Na http://www.bhpdlaciebie.eu/ jest dostępna oferta jednej z firm w Warszawie. Taka współpraca to świetne rozwiązanie, bo możemy szkoleniem nie zaprzątać sobie głowy. A jak wiadomo jest ono obowiązkowe dla każdego pracownika. I ten obowiązek pracodawca musi wypełnić, więc lepiej go zlecić firmie z doświadczeniem. n
Kacper Ł.

Re: Szkolenia BHP

Post autor: Kacper Ł. »

Długo szukałem sprawdzonej firmy która zajmie się ochroną oraz kontrolą systemów bezpieczeństwa w zakładzie pracy, łącznie z PPOŻ. Wiadomo, są to bardzo ważne kwestie. Dzięki współpracy z KOF Regard BHP Rzeszów mogłem powierzyć to zadanie zaufanym specjalistom.
daoń

Re: Szkolenia BHP

Post autor: daoń »

Myślę, że do szkoleń BHP trzeba znaleźć fachowców, z którymi można będzie nawiązać dłuższą współpracę. W naszym przypadku jest to firma PRO.EDU https://proedu.eu/szkolenia/szkolenia-bhp z Wągrowiec. Ich oferta jest szeroka, zdecydowanie warto skorzystać z ich usług, nas nigdy nie zawiedli. To dobrzy, kompetentni fachowcy, którzy znają wszystkie bieżące przepisy związane z bhp i umieją je wdrożyć w firmie.
Raf Łukasz

Re: Szkolenia BHP

Post autor: Raf Łukasz »

Dbamy o budowanie szeroko pojętej kultury bezpieczeństwa w naszym przedsiębiorstwie, propagując zdrowy i bezpieczny system pracy. Korzystamy z usług https://sqda.pl/bezpieczenstwo-pracy/do ... i-obsluga/, którzy dysponują najlepszymi specjalista,i ds. bhp, specjalistów ppoż., ratowników medycznych, inżynierów, psychologów i prawników. Dobra organizacja i kompetentność.
kórtka

Re: Szkolenia BHP

Post autor: kórtka »

Całe szczęście, ten kłopot już za nami! Jednakże, realizację szkoleń warto było powierzyć doświadczonym i zaufanym zawodowcom. Na tym polu całkowicie spisali się https://bhp-safety.pl/szkolenia-okresowe-bhp/ , przekazując pełną wiedzę moim pracownikom. Teraz jestesmy przygotowani na przerożne wypadki, jakie mogą mieć miejsce na terenie firmy!
Kryśminia

Re: Szkolenia BHP

Post autor: Kryśminia »

W zakres BHP wchodzi także ochrona przeciwpożarowa, która jest bardzo istotna i którą należy potraktować poważnie. Jeżeli po szkoleniu ktoś będzie chciał zaopatrzyć się w systemy oddymiania czy systemy detekcji gazów to koniecznie zobaczcie na https://4ti.com.pl/ Nasze bezpieczeństwo oraz bezpieczeństwo naszych pracowników jest najważniejsze!
Hłes

Re: Szkolenia BHP

Post autor: Hłes »

Akurat jeżeli chodzi o wybór dobrej firmy świadczącej usługi w zakresie szkoleń BHP to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście również wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez http://www.bhpdlaciebie.eu/ w przypadku których będziecie mogli liczyć zarówno na pełne wsparcie, duże możliwości i co również ważne dotrzymanie terminów przeprowadzonych szkoleń. W końcu udało nam się trafić na specjalistów na których wsparcie zawsze można liczyć, a co najważniejsze szkolenia dopasowane idealnie pod potrzeby naszej firmy.
Meblarśki

Re: Szkolenia BHP

Post autor: Meblarśki »

Hej. Ja prowadzę stolarnie, w której pracuje 25 pracowników. Wiadomo, że pracując przy piłach i tym podobnych najważniejsze jest bezpieczeństwo, dlatego korzystam z usług firmy prowadzącej szkolenia BHP i wszystko, co z nimi związane. Nazywa się ona CENTRUM BHP RENMAK z Wrocławia http://renmak.pl/uslugi-bhp/ Bardzo mi się podoba to, że osoby prowadzące szkolenia mają dar przemawiania i posłuchu. Chłopaki więc się dostosowują i zaczynają pracować z głową. Przez długi czas nie było wypadków, więc praca tej firmy nie idzie na marne
poł

Re: Szkolenia BHP

Post autor: poł »

U nas szkolenia z BHP i z pierwszej pomocy, a także szkolenia przeciwpożarowe organizuje jedna firma. Są to specjaliści z Sebal https://www.sebal-bhp.pl/szkolenia-bhp- ... sza-pomoc/ w Radzionkowie. Ich oferta jest rozbudowana, mają szeroki zakres usług, doskonale sobie ze wszystkim radzą, są kompetentni, przygotowani, obeznani z najnowszymi przepisami prawnymi. Szczerze ich polecam.
wiśka

Re: Szkolenia BHP

Post autor: wiśka »

Szkolenia bhp są bardzo ważne, ale równie ważne jest później przestrzeganie tych zasad pracy. Na przykład bardzo ważną rzeczą są punkty zaczepowe, które można sobie kupić tutaj - https://protekt.pl/punkty-zaczepowe~c5860, przy pracach na wysokościach. Mega ważna sprawa.
Weronika Ryńska

Re: Szkolenia BHP

Post autor: Weronika Ryńska »

Nie zapomnijmy o szkoleniach bhp bo takie szkolenia są bardzo ważne. Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z ofertą firmy, która znajduję się w Bielsku-Białej http://www.szkolenia.bielsko.pl/kontakt/. Ja już nie raz korzystałam z pomocy tej firmy bo naprawdę mają super z zakresu nie tylko bhp ale też kursy kadrowe, komputerowe i inne.
terratyrko

Re: Szkolenia BHP

Post autor: terratyrko »

Prowadzę firmę zajmującą się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych więc o pożar w takim miejscu pracy nie trudno. Co jakiś czas swoim pracownikom przeprowadzam szkolenia z zakresu bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Taką usługę oferuje mi firma P.W. KRISPOL z Bydgoszczy http://krispolppoz.pl/pages/9/oferta Również ona wyposaża mnie w sprzęt PPOŻ oraz sporządzała mi kiedyś instrukcji bezpieczeństwa pożarowego. Wszystko to w sposób totalnie profesjonalny i w bardzo dobrych pieniądzach. Zdecydowanie warto ich zatrudnić.
ODPOWIEDZ