Szkolenia biznesowe

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Awatar użytkownika
beebee
Posty: 145
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:28

Szkolenia biznesowe

Post autor: beebee »

Szkolenia są niezwykle istotną kwestią, dzięki temu możemy zdecydowanie bardziej się rozwijać. Każdy z nas powiniem pomyslec o tym by lepiej się rozwijać. Dlatego takie szkolenia jak te https://manka-academy.com/szkolenia-zamkniete/ , powinny nas zainteresować. Ciągły rozwój pozwoli sprawić, że będziesz jeszcze lepszy w tym co robisz.
Awatar użytkownika
tara34
Posty: 170
Rejestracja: 30 kwie 2019, 10:23

Re: Szkolenia biznesowe

Post autor: tara34 »

U nas właśnie trwa przetarg na szkolenia, w ten sposób firma może sporo zaoszczędzić bo oferty są bardziej korzystne niż oferowane indywidualnie. Na portalu https://www.scholaris.edu.pl/ o tym piszą dość dokładnie, jak się interesujecie takim tematem to zobaczcie sobie. Szkolenia u nas są średnio raz na dwa tygodnie, jest się o co ubiegać w takim razie.
Bella
Posty: 440
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:26

Re: Szkolenia biznesowe

Post autor: Bella »

A czy bierzecie czasami udział w jakiś szkoleniach prywatnie, na własną rękę? Ja owszem, ponieważ uważam, że inwestycja we własny rozwój jest najlepszą inwestycją. Na stronie http://kar-group.elk.pl/oferta/ możecie zapoznać się z ofertą firmy szkoleniowej Kar Group, która organizuje bardzo wiele różnorodnych kursów z różnych dziedzin. Na pewno każdy z Was znajdzie u nich kurs odpowiedni dla siebie ;)
Awatar użytkownika
Pelenita
Posty: 107
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:07

Re: Szkolenia biznesowe

Post autor: Pelenita »

Dopasujcie coś do swoich zainteresowań, niekoniecznie muszą to być szkolenia powiązane z waszą firmą. Ja zaczynam interesować się dodatkowymi formami zarobku. Znalazłam już odpowiednie szkolenia na stronie https://wiwn.pl/ Prowadzone są tu warsztaty z inwestowania w nieruchomości. Przygotują was tu w wielu praktycznych aspektach związanych z takim pomnażaniem pieniędzy.
Awatar użytkownika
gizwald
Posty: 206
Rejestracja: 14 maja 2020, 21:00

Re: Szkolenia biznesowe

Post autor: gizwald »

szkolenia to podstawa, ciągły rozwój jest konieczny
ODPOWIEDZ