Szkolenia biznesowe

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Awatar użytkownika
roonn
Posty: 30
Rejestracja: 16 lip 2019, 13:01

Szkolenia biznesowe

Post autor: roonn »

Zastanawiałam się kiedys czy szkolenia to dobry pomysł. Raz z ciekawości wybrałam się na któryś z proponowanych tutaj https://manka-academy.com/szkolenia-zamkniete/ . Nie wiedziałam wtedy jeszcze jaką dużą wiedzę może posiąść korzystając z takich szkoleń. Teraz staram sie jak najczęściej chodzić na takie rzeczy.
Bella
Posty: 440
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:26

Re: Szkolenia biznesowe

Post autor: Bella »

Moim zdaniem każdy pracownik w firmie powinien być przeszkolony z zakresu przepisów RODO związanych z ochrona danych osobowych w swojej firmie. Na stronie https://mwinspektorzy.pl/szkolenia-z-oc ... -osobowych możecie sobie nieco więcej na temat takich szkoleń poczytać, zachęcam Was do tego ;)
Awatar użytkownika
Kordik
Posty: 72
Rejestracja: 10 cze 2019, 8:46

Re: Szkolenia biznesowe

Post autor: Kordik »

Witam.
Samorealizowanie jest najważniejsze w życiu człowieka, by odpowiednio się rozwijać zawodowo. Polecam poczytać sobie artykuł : http://twoja-motywacja.pl/blog/samorealizacja/ bardzo ciekawy merytorycznie tekst.
Awatar użytkownika
Przemekk
Posty: 87
Rejestracja: 15 wrz 2019, 20:17

Re: Szkolenia biznesowe

Post autor: Przemekk »

W pełni się z tym zgadzam. Samorealizacja jest dla mnie najważniejsza:)
Awatar użytkownika
halucynoza
Posty: 5
Rejestracja: 01 paź 2019, 17:18

Re: Szkolenia biznesowe

Post autor: halucynoza »

Nie ciężko coś tu znaleźć w tym zakresie. Wybór pod tym względem jest ogromny.
Człowiek jest czymś, co pokonanym być powinno.
Awatar użytkownika
AlicjaM
Posty: 17
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:33
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Szkolenia biznesowe

Post autor: AlicjaM »

Każde szkolenie jest dobrym pomysłem. Podniesienie swoich kwalifikacji jest zawsze mile widziane przez pracodawcę
Czysty Zysk - blog o sprzątaniu, organizacji i ekologii
Awatar użytkownika
Kropka
Posty: 91
Rejestracja: 22 wrz 2019, 15:58

Re: Szkolenia biznesowe

Post autor: Kropka »

Obecnie oferta szkoleń jest bardzo bogata i każdy może znaleźć szkolenie dla siebie. Jeśli chcecie nauczyć sie płynnie obsługiwac arkusz kalkulacyjny Excel to zerknijcie na ofertę szkoleń przygotowana przez firmę https://calculatic.pl/ . Tu możecie skorzystać ze szkolenia stacjonarnego lub online. Szkolenia prowadzone sa przez bardzo doświadczonych trenerów co gwarantuje rzetelne przekazywanie wiedzy.
Awatar użytkownika
Kalanss
Posty: 53
Rejestracja: 15 kwie 2019, 4:50

Re: Szkolenia biznesowe

Post autor: Kalanss »

Szkolenia biznesowe mogą być fajnym benefitem i sposobem motywacyjnym pracowników. Jak zapewne wiecie zadowolony pracownik to efektywny pracownik. Nie wiem, czy interesujecie się tematem motywacji, ale jeśli tak, to mogę polecić Wam stronę, która znajduje się pod adresem http://twoja-motywacja.pl/ i która poświęcona jest w całości motywacji.
Awatar użytkownika
Tadek99
Posty: 803
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:00

Re: Szkolenia biznesowe

Post autor: Tadek99 »

Obecnie bardzo popularne szkolenia dotyczą zarządzania projektami. Zwłaszcza metodyki zwinne cieszą się dużą popularnością. Moim zdaniem leaderem na rynku tych szkoleń jest https://leadership-center.pl/agile/ . Taki kurs pomaga zwiększyć indywidualną efektywność uczestników szkolenia oraz usprawnić organizację pracy w zespołach nietechnicznych.
Awatar użytkownika
Wikika
Posty: 110
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:21

Re: Szkolenia biznesowe

Post autor: Wikika »

Szkolenia, które pozwolą mi na dodatkowy zarobek jak najbardziej mnie interesują. Póki jest się młodym to trzeba myśleć o takich rzeczach. Można oczywiście pomyśleć o dodatkowej pracy, jednak dla mnie bardziej interesującym rozwiązaniem jest inwestycja. Tu firma https://wiwn.pl/ ma w ofercie warsztaty z inwestowania w nieruchomości. Te są jedną z najbezpieczniejszych inwestycji.
Awatar użytkownika
margolcia
Posty: 63
Rejestracja: 18 maja 2019, 12:09

Re: Szkolenia biznesowe

Post autor: margolcia »

Szkolenia to bardzo ważny element samorozwoju. I właśnie będąc na jednym takim szkoleniu dowiedziałam się, że w każdej firmie potrzebne są zmiany jak choćby oprogramowania, przygotowanie i zarządzanie projektem albo jak prawidłowo wdrążyć nowy produkt na rynek. I taką właśnie firmą znającą się na kompleksową obsługą IT biznesu jest Jantar http://jantar.pl/
Awatar użytkownika
looki
Posty: 87
Rejestracja: 22 mar 2019, 14:01

Re: Szkolenia biznesowe

Post autor: looki »

To jest chyba najlepszy ośrodek szkoleniowy http://www.elpax.pl/osrodek-szkoleniowy/ . Macie tam oferty przeróżnych szkoleń dla Waszych pracowników. Ciągłe podnoszenie kompetencji jest bardzo ważne. Dlatego warto korzystać z takich rozwiązań. Z doświadczenia wiem, że na pewno będzie to sprawdzona propozycja.
ile razy nasze ślady przecinają się ze śladami tego, z kim póżniej będziemy wspólnie kroczyć przez życie.
Awatar użytkownika
Ezzi
Posty: 118
Rejestracja: 07 paź 2019, 12:55

Re: Szkolenia biznesowe

Post autor: Ezzi »

Jeśli mówimy już o szkoleniach tego typu to zajrzyj na https://biznesedukator.pl ponieważ jest to firma, która prowadzi szkolenia biznesowe, marketingowe, dla handlowców i wiele innych które dają mnóstwo przydatnej wiedzy oraz nowoczesnego podejścia do biznesu, które nie tylko poprawia kontakt z klientem, zarządzanie zespołem, ale oczywiście większą wydajność i tym samym zarobki :)
Awatar użytkownika
Konstancja
Posty: 20
Rejestracja: 24 paź 2019, 19:52

Re: Szkolenia biznesowe

Post autor: Konstancja »

Inwestujecie we własny rozwój, czy wolicie nie korzystać ze szkoleń lub innych tego typu rzeczy ? Wydaje mi sie, że takie szkolenia sporo mogą wnieść do naszego życia i pozwolić nam znaleźć jeszcze lepszą prace. Wystarczy trafić na odpowiednich ludzi a Ci http://adept.pl/ , zdecydowanie znają się na rzeczy.
Awatar użytkownika
hellomyfriend
Posty: 184
Rejestracja: 17 wrz 2019, 14:59

Re: Szkolenia biznesowe

Post autor: hellomyfriend »

My w firmie bardzo często podejmujemy różnorakie szkolenia. Polecam wam wszystkim sprawdzić stronkę https://www.altkomakademia.pl/ gdzie znajdziecie bardzo dużo ciekawych szkoleń związanych między innymi z IT. Polecam wam sprawdzić w wolnej chwili, bo moim zdaniem naprawdę warto się zagłębić. Polecam :).
Awatar użytkownika
emillyyy
Posty: 3
Rejestracja: 25 lis 2019, 18:24

Re: Szkolenia biznesowe

Post autor: emillyyy »

Niestety, nie mam żadnego pomysłu na rozwiązanie tej kwestii. Jak przyjdzie mi coś do głowy to dam znać.
Podnieś kij, a pies i złodziej zrozumie, czego może się spodziewać.
Awatar użytkownika
AmberO
Posty: 74
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:16

Re: Szkolenia biznesowe

Post autor: AmberO »

A co sądzicie o Targach Sadownictwa i Warzywnictwa? W tej branży zdaje się to być najlepsza opcja rozwoju firmy. Żadne szkolenie nie da tyle, co dobre targi czy konferencje :) Zresztą, 23 000 metrów kwadratowych całkowitej powierzchni targów mówi samo za siebie :)
Jestem na kompletnym chemicznym, fizycznym i emocjonalnym haju.
Awatar użytkownika
Tadek99
Posty: 803
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:00

Re: Szkolenia biznesowe

Post autor: Tadek99 »

Jeśli chodzi o biznes, to warto byście przeczytali artykuł o najczęstszych obawach przed rozpoczęciem sprzedaży na amazonie [url]https://www.nethansa.com/pl/6-najczests ... mi-radzic/[/url. Jest to bardzo fajny poradnik przed rozpoczęciem działania na amazonie, bo można wiele dowiedzieć się o tym, jak sobie radzić z takimi właśnie obawami.
Awatar użytkownika
Kira21
Posty: 36
Rejestracja: 19 mar 2019, 21:40

Re: Szkolenia biznesowe

Post autor: Kira21 »

Przede wszystkim jeżeli chodzi o szkolenia tego typu, na początku musimy znaleźć odpowiednie miejsce, w którym możliwe będzie przygotowanie tego typu spotkania. W Małopolsce niewątpliwie warto zwrócić uwagę na ofertę, jaką posiada https://www.parkhotellyson.pl/konferenc ... kow-7.html w Inwałdzie. Obiekt znajduje się przy trasie głównej Kraków - Wadowice - Bielsko-Biała. W związku z czym dotarcie do niego nie będzie stanowiło większego problemu. Ponadto na miejscu do dyspozycji pozostaje 5 klimatyzowanych sal konferencyjnych, w tym największa na 460 osób. Na miejscu możemy skorzystać również z zaplecza noclegowego a także pomocy miłej i uczynnej obsługi.
Awatar użytkownika
Milena
Posty: 19
Rejestracja: 23 paź 2019, 15:51

Re: Szkolenia biznesowe

Post autor: Milena »

Bardzo popieram ideę dokształcania się poprzez szkolenia. Chyba nie ma lepszej metody na przyswojenie praktycznej wiedzy pod okiem doświadczonych coachów czy trenerów, i tu jak najbardziej mogę polecić http://adept.pl/, super prowadzą szkolenia, najbardziej preferuję szkolenia zamknięte, ponieważ z nich najwięcej wynoszę.
Awatar użytkownika
Ontymas
Posty: 101
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:55

Re: Szkolenia biznesowe

Post autor: Ontymas »

Prowadząc swoją firmę na pewno trzeba będzie zainteresować się różnymi szkoleniami. Nie można stać w miejscu, trzeba się oczywiście rozwijać:) Pomyślcie na pewno o szkoleniach dla swoich pracowników. Ja tak znalazłam teraz na stronie http://www.horart.com/ szkolenia dla managerów gastronomii, jeżeli działacie w tej branży to na pewno wam się to przyda. HoReCa Academy Poland proponuje także szkolenia dla baristów, kelnerów, sommelierskie.
Awatar użytkownika
AbiUbu
Posty: 39
Rejestracja: 05 sty 2020, 13:42

Re: Szkolenia biznesowe

Post autor: AbiUbu »

Szkolenia biznesowe powinny się odbywać w pomieszczeniach, które są do tego przystosowane. Warto iść tutaj z rozwojem techniki, inaczej zafundujemy obecnym dysonans poznawczy. Szkoleniowiec rodem z lat 90. to może i sympatyczna figura, ale można wątpić, na ile on zna się na obecnych trendach. Standardem w salach szkoleniowych jest dziś automatyczny ekran projekcyjny.
Awatar użytkownika
rakham
Posty: 228
Rejestracja: 15 sie 2019, 15:29

Re: Szkolenia biznesowe

Post autor: rakham »

Też teraz będę na szkoleniu biznesowym, a nawet na dwóch szkoleniach w Krakowie i dzięki Bogu znalazłem przez wyszukiwarkę https://forstaff.pl/noclegi-pracownicze/krakow tani nocleg na 2 dni, bo nie jestem zwolennikiem spania w hotelach. Wole wynajmować pokoje. Taniej i lepiej, a przynajmniej tak mi się wydaje. Co do samych szkoleń to warto inwestować w siebie.
Awatar użytkownika
ArkadiuszK0
Posty: 67
Rejestracja: 15 paź 2019, 12:13

Re: Szkolenia biznesowe

Post autor: ArkadiuszK0 »

W przypadku kiedy jesteście na etapie poszukiwań profesjonalnego wsparcia w zakresie prowadzenia szkoleń biznesowych m.in z zarządzania projektami to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez https://www.mtdc.pl/ w przypadku których będziecie mogli liczyć na pełne wsparcie, świetną i co najważniejsze praktyczną wiedzę oraz umiejętności do codziennej pracy i zarządzania aktywami ludzkimi.
Awatar użytkownika
Titakb
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2020, 10:16

Re: Szkolenia biznesowe

Post autor: Titakb »

nie musicie robić zajmujących szkoleń, spokojnie wystarczy przeczytać kilka merytorycznych książek, a takie z pewnością znajdziecie na tej stronie https://expertia.com.pl/sila-pedu/
mamuśka17

Re: Szkolenia biznesowe

Post autor: mamuśka17 »

Ja za dwa tygodnie mam przymusowe szkolenie w Poznaniu. Czasami tak jest i nie można nie brać w nim udziały. Jedziemy w kilku. Szukam zatem miejsca na nocleg w Poznaniu. Możecie jakieś miejsce polecić? W wyszukiwarce trafiłam na https://www.hoteltraffic.pl/poznan/pokoj-4 czy ktoś z Was może korzystał z tego miejsca i może podzielić się opinią?
Awatar użytkownika
Tadek99
Posty: 803
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:00

Re: Szkolenia biznesowe

Post autor: Tadek99 »

Witam,co sądzicie o tym,aby zainwestowac w szkolenie zwiazane ze swoim hobby? Myslalam o tym https://www.blekitnypiotrus.pl/oferta/d ... dnego.html Czy uwazacie,ze warto sie szkolic w takich dziedzinach? Pozdrawiam.
słońce

Re: Szkolenia biznesowe

Post autor: słońce »

Wielokrotnie jeździłam na takie szkolenia biznesowe, większość była w Poznaniu, więc dość daleko ode mnie, dlatego zawsze na takich szkoleniach szukałam sobie noclegu w bardziej ekonomicznych cenach. Najtańsze noclegi i w sumie najwygodniejsze są w hotelu Wilda na ulicy Konarowej 8, on jest prowadzony przez firmę Cezamet https://www.cezamet.com.pl/?site=3&id=1. Serdecznie polecam ten hotel, mi się w nim podoba.
Żaneta Grabowska

Re: Szkolenia biznesowe

Post autor: Żaneta Grabowska »

Moja firma organizuję dużo szkoleń i powiem wam, że szkolenia organizujemy w każdym mieście w Polsce. Ostatnio organizowaliśmy szkolenie z noclegiem w tym hotelu https://hotelplatan.gda.pl/ i moim zdaniem to taki pobyt biznesowy Gdańsk jest najlepszy.
zieliń

Re: Szkolenia biznesowe

Post autor: zieliń »

Są różne szkolenia biznesowe, my wybraliśmy takie, które najbardziej nam się przydają. Pracujemy z klientami, mamy też wiele wystąpień publicznych przed inwestorami, zatem tego typu szkolenie z przemówień i wystąpień, które zorganizowała i przeprowadziła u nas firma Opowiedz to z Warszawy https://opowiedz.to/oferta/szkolenia/. Oni zajmują się storytellingiem, już po tym jak sami powiadali o temacie poznaliśmy, że znają się na tym, co robią i czego uczą. Przekazali nam bardzo fajne i przydatne informacje, które poprawiły nasze zdolności, polecam.
miśka90

Re: Szkolenia biznesowe

Post autor: miśka90 »

Witam,co sądzicie o tym,aby zainwestowac w szkolenie w wyjatkowym hotelu? Moją uwagę przyciągną ten https://quadrille.pl/hotel-dla-doroslych/ Co sądzicie ?
figaróss

Re: Szkolenia biznesowe

Post autor: figaróss »

Tak się składa, iż Zakład Doskonalenia Zawodowego https://www.zdz.lodz.pl/ zajął się dla nas szkoleniem z BHP, które było w tym wypadku niewiarygodnie potrzebne. W takich opcjach warto opierać się na wsparciu profesjonalistów, gdyż znakomita wiedza BHP ma znaczenie.
Awatar użytkownika
Kateerina
Posty: 108
Rejestracja: 18 maja 2020, 19:36
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Szkolenia biznesowe

Post autor: Kateerina »

Kupujecie także co jakiś czas nową galanterię? Wiem, że tutaj Futra Glare w Kostrzynie można wybrać świetne produkty. Zawsze coś nowego tego typu się przyda.
Kraków litfashion.pl
nóburt

Re: Szkolenia biznesowe

Post autor: nóburt »

Też ostatnio rozglądałem się za jakimiś ciekawymi szkoleniami biznesowymi. W końcu zdecydowałem się na ofertę firmy https://www.wardateam.com/oferta/szkolenia Tam znajdziecie ciekawe szkolenia, które na pewno wam pomogą w prowadzeniu i rozwoju własnego biznesu.
Śnieżka

Re: Szkolenia biznesowe

Post autor: Śnieżka »

Szkolenia nie tylko podnoszą nasze kwalifikacje. Dają nam również coś dużo cenniejszego, a mianowicie pozwalają na nowe doświadczenia, które podnoszą naszą samoocenę. Uważam, że bardzo dobre szkolenia ma w swojej ofercie https://leadership-center.pl/blog/ . Z wielu z nich można skorzystać zupełnie za darmo online.
ODPOWIEDZ