Szkolenia dla pracowników

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Awatar użytkownika
Eryk
Posty: 1
Rejestracja: 08 kwie 2020, 0:57

Szkolenia dla pracowników

Post autor: Eryk »

Witam. Zastanawiam się, czy nie zapisać kilku moich pracowników na profesjonalne szkolenie sprzedażowe. Mam wrażenie, że przyniosłoby to mojej firmie same korzyści. Jak sądzicie? Gdzie w ogóle takie szkolenia są organizowane?
Awatar użytkownika
sybilla
Posty: 1
Rejestracja: 13 kwie 2020, 0:03

Re: Szkolenia dla pracowników

Post autor: sybilla »

Jeśli chodzi o szkolenia sprzedażowe, to polecam stibitz.pl. Podają praktyczną wiedzę między innymi na temat budowania i podtrzymywania relacji z klientem. Moim zdaniem w wiedzę zawsze warto inwestować, bo w przyszłości to się zwraca :)
Awatar użytkownika
Malewicz
Posty: 180
Rejestracja: 05 maja 2020, 15:43

Re: Szkolenia dla pracowników

Post autor: Malewicz »

Może wam się też przydać trening pamięci i koncentracji. Wtedy odsyłam was na ten kurs http://twoja-akademia.pl/trening-szybkiego-czytania/ w Tychach. Dzięki niemu szybciej czytam, więcej danych zapamiętuję i lepiej się koncentruję, bardo dużo mi to dało.
Awatar użytkownika
tara34
Posty: 170
Rejestracja: 30 kwie 2019, 10:23

Re: Szkolenia dla pracowników

Post autor: tara34 »

Jeśli w firmie zajmujemy się sprzedażą produktów to naszych pracowników musimy wysłać na odpowiednie szkolenia sprzedażowe. Muszą oni poznać odpowiednie techniki sprzedaży i cechy dobrego sprzedawcy. Możecie z nimi zapoznać się na tej stronie http://site-call.pl/rodzaje-technik-sprzedazy/. Praca z klientem wymaga nie tylko zaangażowania albo przede wszystkim odpowiedniej wiedzy i przygotowania. I jeśli zależy nam wysoki w wynikach sprzedaży to musimy odpowiednio wyszkolić pracowników . Nawet osoby w pełni zaangażowane bez wiedzy i znajomości technik sprzedaży nie poradzą sobie w takiej pracy.
ODPOWIEDZ