Tłumacz dla firmy

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Awatar użytkownika
Petroniusz_65
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2020, 18:39

Tłumacz dla firmy

Post autor: Petroniusz_65 »

Czy w swoich firmach macie do dyspozycji tłumacza? Wiem, że wiele prywatnych biur oferuje profesjonalne tłumaczenia dla firm i to w naprawdę atrakcyjnych cenach i z ciekawymi zniżkami. Ja akurat się załapałem, więc można powiedzieć, że mam to z głowy. Wolicie takie prace zlecać komuś z zewnątrz? Czy może macie inne rozwiązanie?
Maki23816ł

Re: Tłumacz dla firmy

Post autor: Maki23816ł »

Zainteresuje Was zdecydowanie biuro tłumaczeń https://www.unia-rzw.com.pl/ . Dla nas zajęli się tłumaczeniem przysięgłym, które zrealizowali niezwykle sprawnie i fachowo - tak, jak sobie to zażyczyliśmy!
kikiś

Re: Tłumacz dla firmy

Post autor: kikiś »

Jeżeli tłumaczenia dotyczą spraw technicznych to raczej nie uda Ci się znaleźc korzystniejszej oferty niż ta którą operuje biuro jakim jest https://tlumaczenia-gk.pl/techniczne Znajdziesz tutaj naprawdę interesujące oferty które z pewnością warto będzie wziąc pod uwagę szukając odpowiedniego biura.
ginamó

Re: Tłumacz dla firmy

Post autor: ginamó »

Nasza firma potrzebowała ekspresowego tłumaczenia z języka niemieckiego. Nie bez powodu postanowiliśmy o zgłoszeniu się do https://effekt-szczecin.pl/biuro-tlumac ... kspresowe/ . Ich specjalizacja to przełożenie dokumentu, do 7 stron przeliczeniowych, w bieżącym dniu roboczym co jest wprost błyskawiczne.
nobu1989ł

Re: Tłumacz dla firmy

Post autor: nobu1989ł »

Większość tekstów musieliśmy przetłumaczyć z języka niemieckiego. To było oczywiste, że w tym celu zgłosimy się do sprawdzonego i zaufanego tłumacza. Padło na https://lukaszbrzana.eu/oferta/ , który w rzetelny sposób zrealizował dla nas tłumaczenia. Cennik okazął się równie zachęcający.
rótkarótek

Re: Tłumacz dla firmy

Post autor: rótkarótek »

Od kiedy pamiętam to tłumaczenia wykonują dla nas https://tlumacz.katowice.pl/oferta/tlum ... echniczne/ . Sprawnie i solidnie, zazwyczaj gdy potrzebujemy ich natychmiast. A co najważniejsze, są realizowane na czas i bezbłędnie. Tak to już jest, że generujemy wiele dokumentów wymagających przetłumaczenia na język hiszpański.
Baśka

Re: Tłumacz dla firmy

Post autor: Baśka »

Wydaje mi się, że raczej nie ma z tym większego problemu i zawsze również można zlecić takie tłumaczenia na zewnątrz. Ja od dawna korzystam z oferty tłumaczeń prawniczych od https://turbotlumaczenia.pl/tlumaczenia-prawnicze/ i jestem zdania, ze jest to bardzo fajne rozwiązanie.
Właz

Re: Tłumacz dla firmy

Post autor: Właz »

Kiedy nasza firma potrzebuje tłumacza to jak najbardziej nie ma co się nad tym zastanawiać. Ja jednak radzę sobie trochę inaczej. Mianowicie za każdym razem zlecam profesjonalne tłumaczenia do biura https://dogadamycie.pl/ do którego co mam pełne zaufanie w tym aspekcie.
Awatar użytkownika
gizwald
Posty: 206
Rejestracja: 14 maja 2020, 21:00

Re: Tłumacz dla firmy

Post autor: gizwald »

Bardzo dobry tłumacz przysięgły języka angielskiego i niemieckiego to pan Marek Bagiński. Oferuje tłumaczenia poświadczone, prawnicze, techniczne, medyczne, ze wszystkim sobie poradzi, działa terminowo, ja zdecydowanie mogę jego usługi wam doradzić. Tu sobie sprawdźcie szczegóły https://www.prolingua.com.pl/oferta/tlu ... swiadczone Dodam, że co do stawki to jest zdecydowanie w porządku.
Nishaknąpp

Re: Tłumacz dla firmy

Post autor: Nishaknąpp »

The quality and quantity of work produced in here is absolute informative. Thanks for sharing.The quality and quantity of work produced in here is absolute informative. Thanks for sharing.The quality and quantity of work produced in here is absolute informative. Thanks for sharing.The quality and quantity of work produced in here is absolute informative. Thanks for sharing.The quality and quantity of work produced in here is absolute informative. Thanks for sharing.The quality and quantity of work produced in here is absolute informative. Thanks for sharing. 안전메이저사이트
Agata

Re: Tłumacz dla firmy

Post autor: Agata »

Potrzebujesz profesjonalnych usług tłumaczeniowych w Warszawie? Skorzystaj z doświadczenia i jakości Biura Tłumaczeń NotaBene. Oferujemy szeroki zakres usług tłumaczeniowych w różnych dziedzinach. Zaufaj nam, aby Twoje teksty były precyzyjnie przetłumaczone. Odwiedż nas już teraz: biuro tłumaczeniowe warszawa. NotaBene - Twoje niezawodne biuro tłumaczeń.
ODPOWIEDZ