Transportery do firmy

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
PatrykŁ

Transportery do firmy

Post autor: PatrykŁ »

Gdzie polecacie zakupić transportery? Interesuje mnie cała linia do hali produkcyjnej. Czy polecilibyście firmę Filmat https://www.filmat.eu/oferta/transporte ... aszyn.html? Jak długo się czeka na wykonanie całości? Maszyny są dostępne od ręki? Będę wdzięczny za wasze rady.
Rafaał

Re: Transportery do firmy

Post autor: Rafaał »

Firm na rynku jest dużo. Czasem faktycznie może być ciężko z wyborem odpowiedniego producenta. Osobiście stawiam tylko na sprawdzone maszyny. Przed wyborem sprawdzam wiele opcji i zapoznaję się z opiniami użytkowników. Nie inaczej było, gdy zamawiałem przenośniki ślimakowe. Najlepsze oceny zebrał w tej kategorii producent Porkon http://www.porkon.pl/przenosniki-slimakowe.html. Faktycznie, złego słowa na maszyny nie mogę powiedzieć.
Staś

Re: Transportery do firmy

Post autor: Staś »

Jeśli szukacie dobrego transporteru do firmy po polecam wam wejść na stronę https://primacon.pl/pl/25/przenosniki-tasmowe jest to firma ktura produkuje wykonuje przenośniki taśmowe, przystosowane do lżejszych, średnich i ciężkich ładunków, związanych z przemysłem spożywczym, rolnictwem, transportem detali, paczek. Oferują między innymi motoreduktory, elektrobębny, pasy klinowe, zębate, łańcuchy. Tutaj transportery wykonywane ze stali węglowej mogą być pomalowane proszkowo na dowolny kolor w skali RAL. Jest to sprawdzona firma o najlepszej produkcji sprzętów do przemysłu
ODPOWIEDZ