Trofeum szklane

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Awatar użytkownika
MarzenaT
Posty: 4
Rejestracja: 05 gru 2019, 19:36

Trofeum szklane

Post autor: MarzenaT »

Szukam jakiejs firmy zajmujacej sie grawerowaniem takich rzeczy. Chce w firmie postawic kilka i zalezy mi na wysokiej jakosci.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
BogdanB
Posty: 4
Rejestracja: 24 lut 2020, 12:00

Re: Trofeum szklane

Post autor: BogdanB »

Przede wszystkim to trzeba skupić się na jednej ważnej kwestii, mianiowicie jakości. Można znaleźć wiele firm oferujących takie usługi tylko nie zawsze są one wykonane z należytą dokładnością. Przykładowo druk jaki zamówiliśmy potrafi się zetrzeć po użyciu środków do czyszczenia bo akurat zrobione zostało to po kosztach. Jeśli o sam druk chodzi to wybierajmy tylko ten robiony metodą UV, zda próbę czasu jak żaden inny. Na pierwszym miejscu jednak będzie zawsze grawer laserowy o najwyższych parametrach wytrzymałości jakie można uzyskać. Możesz trofea szklane zlecić do wykonania chociażby tutaj - https://nana.com.pl/p2119,trofeum-szklane-m65a.html Umieścimy na nich nadruk o dowolnej treści, kolorami z palety CMYK.
antekkowal
Posty: 66
Rejestracja: 11 maja 2020, 13:24

Re: Trofeum szklane

Post autor: antekkowal »

Medale i różnego rodzaju trofea dla naszych zawodników zamawiamy bezpośrednio w firmie https://www.odlewniamedali.pl/ która produkt przygotowuje na zamówienie zgodnie z indywidualnym projektem. Mają naprawdę kreatywne podejście przez co zwycięzcy turniejów zabierają do domu naprawdę świetne statuetki.
ODPOWIEDZ