Ubezpieczenia przez internet

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
DomUbezpieczeń

Ubezpieczenia przez internet

Post autor: DomUbezpieczeń »

Oferta ubezpieczeń w Domu Ubezpieczeń to 100% pewności, że dobrze wybierzesz. Nasze doradztwo skierowane jest do wszystkich którzy chcą świadomie wybrać i zakupić polisę ubezpieczeniową. Począwszy od zwykłego OC komunikacyjnego poprzez całe spektrum produktów ubezpieczeniowych dla osób fizycznych i firm - jako doświadczeni fachowcy zawsze stoimy obok Ciebie starając się w najprostszy sposób uzmysłowić Ci, co kupujesz , jaką masz ochronę a za co ubezpieczyciel Ci nie zapłaci w razie ewentualnej szkody.

https://www.dom-ubezpieczen.pl/
ósemka

Re: Ubezpieczenia przez internet

Post autor: ósemka »

Spoko, z tym że teraz to można sobie online ogarnąć ubezpieczenie samodzielnie bez wychodzenia z domu dzięki portalowi https://www.mfind.pl/ . Można tu wykupić ubepzieczenie na samochód, dom czy zdrowie. Kalkulator dostępny na stronie pozwoli porównać oferty TU i ułatwi wybór najkorzystniejszej
Awatar użytkownika
emki920
Posty: 372
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:07

Re: Ubezpieczenia przez internet

Post autor: emki920 »

O ubezpieczeniach samochodu przeczytacie na https://www.kwidzyn1.pl/wiadomosci/s/10 ... c-samochod
Awatar użytkownika
terka
Posty: 98
Rejestracja: 18 maja 2019, 14:02

Re: Ubezpieczenia przez internet

Post autor: terka »

Dobrze, że teraz przez internet możemy ubezpieczyć się dosłownie na wszystko. Na początku epidemii dowiedziałam się na stronie https://www.rankingubezpieczennazycie.p ... c/135.html, że warto ubezpieczyć się w razie utraty pracy. Jak się okazało był to dobry wybór. Po dwóch miesiącach mój pracodawca zlikwidował stanowiska pracy, w tym i moje, więc otrzymałam spore odszkodowanie z powodu utraty pracy.
parał

Re: Ubezpieczenia przez internet

Post autor: parał »

Jeśli nadal szukasz ubezpieczenia OC i AC zajrzyj na https://najtansze-ubezpieczenia.pl/ Dzięki dostępnemu na stronie kalkulatorowi szybko i bez problemu obliczysz ubezpieczenie i sprawdzisz oferty wielu towarzystw ubezpieczeniowych. Sama mam zamiar skorzystać z oferty tej firmy, bo kończy mi się ubezpieczenie
Łańka

Re: Ubezpieczenia przez internet

Post autor: Łańka »

Ubezpieczenie jest bardzo ważne, ale najważniejsze jest, aby przejrzeć dokładnie zapisy w ofercie, aby obejmowały wszystko, co nas interesuje. Można sobie zerknąć na różne zestawienia i rankingi https://funduszinwestor.pl/, żeby porównać i wybrać to, co będzie faktycznie dla nas odpowiednie https://inwestowanie.net.pl/kredyty/ran ... ochodowych.
Baśia

Re: Ubezpieczenia przez internet

Post autor: Baśia »

Oczywiście takie rzeczy są możliwe i ja również bardzo często właśnie w taki sposób się ubezpieczam. Jako, że na co dzień interesuję się ubezpieczeniami to również całkiem niedawno czytałam fajny wpis. Mianowicie na stronie https://kioskpolis.pl/ubezpieczyciel/ dokładnie wyjaśniono kim tak naprawdę jest ubezpieczyciel.
ubezpieczeń 56

Re: Ubezpieczenia przez internet

Post autor: ubezpieczeń 56 »

Warto skontaktować się z agentem ubezpieczeniowym. A już najlepiej z takim który współpracuje z dużą liczbą towarzystw ubezpieczeniowych i ma duże doświadczenie. Polecam panią Krystynę Żyznowską, oferuje ubezpieczenia mieszkania, samochodowe i inne na terenie Krakowa i Krowodrza Górka, można się skontaktować tutaj: https://ubezpieczeniakrakow.info/kontakt
drażak21

Re: Ubezpieczenia przez internet

Post autor: drażak21 »

Co do ubezpieczenia to można to zrobić przez internet, u agenta, są różne możliwości. Generalnie ważne żeby to zrobić. Jak to mówią przezorny zawsze ubezpieczony i coś w tym jest. Nigdy nie wiadomo, co się może przytrafić. Dlatego myśląc przyszłościowo warto rozważyć dodatkowy fundusz emerytalny żeby też mieć odpowiednie zabezpieczenie finansowe na przysżłość.
wał

Re: Ubezpieczenia przez internet

Post autor: wał »

Jakiegoś czasu zastanawiałem się czy polisa ubezpieczeniowa to to samo co ubezpieczenie. Mój znajomy polecił mi sprawdzenie tych informacji na jakościowej stronie, jaką jest https://superpolisa.pl/faq/czy-polisa-t ... pieczenie/ . Przyznam szczerze, ze strony jest bardzo ciekawa, ponieważ można tam sprawdzić również wysokość składki ubezpieczeniowej.
Awatar użytkownika
rakham
Posty: 228
Rejestracja: 15 sie 2019, 15:29

Re: Ubezpieczenia przez internet

Post autor: rakham »

Analiza potrzeb klienta jest obowiązkowym etapem procesu oferty ubezpieczeniowej. Pozwala on ubezpieczycielowi zapoznać się z profilem ryzyka klienta i na podstawie zebranych danych przypisać mu pakiet ubezpieczeniowy najbardziej odpowiadający jego potrzebom. Takie podejście pozwala ubezpieczycielom oferować bardziej spersonalizowane produkty ze wszystkimi niezbędnymi cechami.
Awatar użytkownika
guster
Posty: 178
Rejestracja: 06 sie 2020, 15:51

Re: Ubezpieczenia przez internet

Post autor: guster »

Jeśli interesuje Cię polisa ubezpieczeniowa, to w super cenie jest ciekawa dostępna na stronie https://kasawkieszeni.pl/ firma jest na rynku od wielu lat i zna się bardzo dobrze na ubezpieczeniach i stara się jak najbardziej pomagać ludziom. Według mnie oferta w tej firmie jest najlepsza i sam z niej skorzystałem.
ODPOWIEDZ