Urządzenia medyczne - autoklawa

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Maśka

Urządzenia medyczne - autoklawa

Post autor: Maśka »

Cześć ;)
Chciałabym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś wskazówki jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości urządzeń medycznych. Szczególnie tutaj chodzi mi o autoklawy i mam nadzieję, ze z Waszą pomocą uda mi się podjąć rozsądną decyzję zakupową dla naszego gabinetu. Pozdrawiam!
Ezołka

Re: Urządzenia medyczne - autoklawa

Post autor: Ezołka »

W przypadku kiedy szukacie skutecznej opcji dla siebie to na pewno warto sprawdzić tutaj takie opcje i modele jak autoklaw enbio s sprawdza się swietnie jako urządzenie do sterylizacji akcesoriów oraz narzędzi kosmetycznych. Jeśli rozglądasz się za dobrymi ofertami to warto tutaj na pewno zajrzeć na https://finefactory.pl/p/218/106303/aut ... firma.html bardzo dobry model o wysokiej wydajności pracy, automatyczne raportowanie i wysoka dokładność pracy.
Kłoska

Re: Urządzenia medyczne - autoklawa

Post autor: Kłoska »

W mojej opinii również warto poświęcić trochę więcej uwagi na wybór hurtowni kosmetycznej FineFactory ale również właśnie model autoklaw enbo S ze względu na wysoką funkcjonalność, skuteczność w działaniu i bardzo dobry stosunek parametrów do ceny. Na ten moment niezastąpiony model w naszym gabinecie.
Maśka

Re: Urządzenia medyczne - autoklawa

Post autor: Maśka »

Kłoska pisze: ↑19 cze 2021, 11:19 W mojej opinii również warto poświęcić trochę więcej uwagi na wybór hurtowni kosmetycznej FineFactory ale również właśnie model autoklaw enbo S ze względu na wysoką funkcjonalność, skuteczność w działaniu i bardzo dobry stosunek parametrów do ceny. Na ten moment niezastąpiony model w naszym gabinecie.
Dzięki wielkie za podpowiedzi! Na pewno sprawdzę i oczywiście zobaczymy co z tego ostatecznie wyjdzie :)
Niteń

Re: Urządzenia medyczne - autoklawa

Post autor: Niteń »

No też uważam, że jeżeli autoklawy to na pewno warto skontaktować się, ale i przejrzeć ofertę przygotowaną przez hurtownię kosmetyczną FineFactory https://finefactory.pl/p/218/106303/aut ... firma.html bardzo dobry model o wysokiej wydajności pracy, automatyczne raportowanie i wysoka dokładność pracy przy większej grupie narzędzi.
patikolas

Re: Urządzenia medyczne - autoklawa

Post autor: patikolas »

Autoklawy medyczne możecie kupić w profesjonalnym sklepie z akcesoriami i narzędziami podologicznymi - Podoexpert. Mają szeroki wybór i atrakcyjne ceny. Polecam :)
nadiaa

Re: Urządzenia medyczne - autoklawa

Post autor: nadiaa »

W niedawnej przeszłości natrafiłam na doskonały sklep, podobny do https://sklepmedycznyszczytno.pl/ . Oferuje on szeroki zakres produktów, a co najważniejsze, cechują się one wysoką jakością.
ODPOWIEDZ