Usługi dźwigowe

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Awatar użytkownika
kilimangaro
Posty: 54
Rejestracja: 14 kwie 2019, 20:11

Usługi dźwigowe

Post autor: kilimangaro »

W najbliższym czasie będą nam potrzebne usługi dźwigowe. Chodzi o to, że chcemy pozbyć się część starych maszyn, baraków i innych niepotrzebnych rzeczy. Obiorą kierunek na złomowisko. Swoje pojazdy do wywozu posiadamy, jednakże nie mamy dźwiga. Chcemy więc skorzystać z oferty którejś z lokalnych firm. No i pytanie jest takie - na co zwrócić uwagę, podczas wybierania konkretnej firmy? Na jakie pułapki można wpaść?
Awatar użytkownika
Makaronik
Posty: 296
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:29

Re: Usługi dźwigowe

Post autor: Makaronik »

od siebie mogę polecić z kolei firme która oferuje dobrej jakości części zamienne do takich maszyn rolniczych budowlanych czy przemysłowych. Według mnie firma Interhandler ma największy wybór - kliknij w ich oferte i zajrzyj. Myślę ,że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Ponadto oferują usługi serwisowe do róznego rodzaju maszyn
Awatar użytkownika
nartin
Posty: 279
Rejestracja: 01 cze 2020, 11:02

Re: Usługi dźwigowe

Post autor: nartin »

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą firmą, która świadczy usługi dźwigowe. Jeżeli mieszkacie na terenie województwa małopolskiego to polecam wam skontaktować się z https://fanbe.pl/ Oni posiadają nowoczesny i w pełni sprawny sprzęt dźwigowy, który wynajmują w całkiem niezłych cenach.
tymórt

Re: Usługi dźwigowe

Post autor: tymórt »

Też jakiś czas temu rozglądałem się za odpowiednią firmą, która zajmuje się świadczeniem usług dźwigowych. W końcu zdecydowałem się na ofertę https://www.dzwigi-rybacki.com.pl/ i mogę polecić ich również wam. Firma ta działa na terenie Olsztyna i okolic.
ODPOWIEDZ