Uzdatnianie wody w zakładzie

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Awatar użytkownika
rozetta_80
Posty: 1
Rejestracja: 02 lip 2020, 14:56

Uzdatnianie wody w zakładzie

Post autor: rozetta_80 »

Jakie środki chemiczne stosujecie do uzdatniania wody w przemyśle? Skąd zamawiacie chemię specjalistyczną? Liczę, że podpowiecie mi, z oferty którego dostawcy warto skorzystać.
Awatar użytkownika
herbert91
Posty: 1
Rejestracja: 14 cze 2020, 12:51

Re: Uzdatnianie wody w zakładzie

Post autor: herbert91 »

Polecam firmę Antidotum z Łodzi. Mają w ofercie chemię specjalistyczną, jak i standardową. To preparaty najwyższej jakości i przede wszystkim skuteczne. Firma oferuje też fachowe doradztwo w kwestii wyboru.
AlicjaŚ

Re: Uzdatnianie wody w zakładzie

Post autor: AlicjaŚ »

My woleliśmy zapytać o zdanie doświadczanych specjalistów, którzy doradzili nam membrany do procesu odwróconej osmozy https://www.oriontec.pl/odwrocona-osmoza/. Jest to jedno z najnowocześniejszych i najbardziej efektywnych rozwiązań obecnych na rynku, pozwalających otrzymać niemal krystalicznie czystą wodę zdatną do picia. Polecam z całego serca.
werą

Re: Uzdatnianie wody w zakładzie

Post autor: werą »

Uzdatnianie wody jest niesamowicie ważne. U nas tym uzdatnianiem zajmuje się firma Aqualine z Ząbek (działają na terenie Warszawy) https://www.aqualine.com.pl/oferta. To rzetelna firma, posiadają kompleksową i dobrze skonstruowaną ofertę, dzięki czemu nasza woda jest świetnej jakości. Uzdatnianie wody następuje poprzez wymianę złóż filtracyjnych oraz różne procesy, w tym odmanganiania, odżelaziania i zmiękczania. Nasza stacja działa niezawodnie, firma jak najbardziej się spisała, cenowo się opłaca, polecam.
śmi

Re: Uzdatnianie wody w zakładzie

Post autor: śmi »

U nas niesamowicie ważne jest odpowiednie uzdatnienie wody. Woda jest oczyszczana zarówno mechanicznie, jak i chemicznie. Za jej uzdatnienie odpowiedzialna jest u nas firma aqua-concept Polska https://www.aqua-concept.pl/uslugi/woda ... anie-wody/. Ich produkty są bardzo dobrej jakości, dzięki nim nie mamy problemów z rdzą, kamieniem, czy mikroorganizmami. Cenowo również się opłaca, polecam.
Awatar użytkownika
memorris
Posty: 21
Rejestracja: 24 cze 2020, 14:10

Re: Uzdatnianie wody w zakładzie

Post autor: memorris »

Jeżeli potrzebujesz fachowców polecam kontakt z firmą Twoja Czysta Woda https://twojaczystawoda.pl/uzdatnianie-wody/. Jestem deweloperem i wykonali dla mnie kilka realizacji. Jestem bardzo zadowolony z ich usług uzdatniania wody. Działają na terenie całej Małopolski i Śląska.
Awatar użytkownika
appolo23
Posty: 151
Rejestracja: 14 mar 2019, 20:52

Re: Uzdatnianie wody w zakładzie

Post autor: appolo23 »

W tego typu rozwiązaniach specjalizuje się również firma Bartosz, wykonują przemysłowo całe stacje uzdatniania wody https://www.bartosz.com.pl/oferty/uzdat ... ania-wody/ . Stacje uzdatniania w ich wykonaniu działają w oparciu o naturalne procesy , firma ma opracowaną własną technologią, która jest dobra do stosowania w układach o małej ale i wysokiej wydajności.
Uliśka

Re: Uzdatnianie wody w zakładzie

Post autor: Uliśka »

Można uzdatniać wodę czemu nie,to całkiem dobry pomysł uzdatnianie wody https://aquasystem.pl/product/bwt-perla-silk-10/ z pewnością przyniesie same wymierne korzyści, po pierwsze woda będzie oczyszczona, wszelkie czajniki czy ekspresy do kawy nie zajdą kamieniem a i woda pitna będzie zdrowsza.
staś

Re: Uzdatnianie wody w zakładzie

Post autor: staś »

Jeśli chodzi o profesjonalne systemy przemysłowe do wody, np. do demineralizacji to polecam firme Klarsan. Bardzo profesjonalne i indywidualne podejscie do klienta, wszystko na najwyższym poziomie.

Polecam serdecznie, tutaj ich strona: https://www.klarsan.pl/
Awatar użytkownika
remiik
Posty: 73
Rejestracja: 20 wrz 2020, 21:17

Re: Uzdatnianie wody w zakładzie

Post autor: remiik »

Odnośnie firmy oferującej pompy do sektora ściekowego i innowacyjne jednostki do uzdatniania brudnej wody to ja jestem jak najlepszej opinii o firmie Landustrie, mają produkty bardzo dobrej jakości, wydajne i solidne. W bardzo rozsądnej cenie kupicie je w gdyńskiej firmie MMR Group MediaTransfer https://mt.mmrgroup.pl/produkty/pompy/ Mają bardzo dobry wybór, co więcej zaopatrzycie się u nich zarówno w standardowe produkty, jak i specjalistyczne, zindywidualizowane rozwiązania pompowe. Dodam, że firma jest bardzo pomocna, fachowo doradza i zdecydowanie można na ich wiedzy i doświadczeniu polegać.
maikko

Re: Uzdatnianie wody w zakładzie

Post autor: maikko »

My mamy własną stację uzdatniania wody. To rozwiązanie naprawdę bardzo dobrze nam się sprawdza, jego wykonaniem zajęła się u nas firma H2O https://studnieglebinoweh2o.pl/oferta/s ... ania-wody/ ze Zduńskiej Woli. Oni oferują montaż stacji uzdatniania wody w Pabianicach, Szadku i Łasku. Oni dopasowali rodzaj stacji oraz procesy z nią związane do źródła naszej wody, spisali się przy tym doskonale. Są to bardzo dobrzy specjaliści, doświadczeni i kompetentni, stacja działa niezawodnie.
ODPOWIEDZ