Własna firma

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Irmań

Własna firma

Post autor: Irmań »

Pochwalcie się własnym biznesem :). Ja założyłam sklep z odzieżą używaną. Wiem, że konkurencja jest bardzo duża, ale wystarczy mieć pomysł na marketing i dobrej jakości ubrania, by się wybić. Obecnie w dzień dostawy przed moim sklepem stoi naprawdę długa kolejka osób, więc pomysł jak najbardziej wypalił. Co do towaru, to zaopatruję się w ubrania zachodnie, używane, z hurtowni odzieży KM Textile http://www.kmtextile.pl/kontakt Ich oferta jest korzystna, ceny mają atrakcyjne, a ubrania są bardzo dobrej jakości, polecam.
jerzy1306ć

Re: Własna firma

Post autor: jerzy1306ć »

O gratuluję. Ja kupiłem w zeszłym roku spawarkę MIG/MAG i robiłem jakieś drobne naprawy wokół domu, a nawet znajomym i wszyscy są zadowoleni. Spawarka jest mega dobra, nie robi żadnych odprysków, tylko ładny spaw. Pomyślałem, że może wtedy warto zacząć coś tworzyć samemu i to sprzedawać. Jak na razie tworzę stoły na metalowych ramach. Niedługo ruszę pełną parą!
pójk

Re: Własna firma

Post autor: pójk »

Też mam taki secondhand :). Ja zaopatruję się w hurtowni z odzieżą używaną Wilowscy 4 pory roku https://4poryrokuoutlet.pl/content/10-oferta w Tarnowie. Można u nich kupić odzież sortowana, wybrać dokładnie to, czego potrzebujecie, bądź kupić od nich odzież niesortowaną w workach o pojemności od 5 do 10 litrów, co jest tańsze i w sumie bardziej opłacalne. Ubrania od nich są dobrej jakości, bardzo dobrze schodzą, polecam.
tyśka6

Re: Własna firma

Post autor: tyśka6 »

A nie myśleliście o pozyskaniu różnych funduszy dla swojej firmy? Jeśli interesuje was ta tematyka, to na pewno warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://edoradca.pl/krajowe-inteligentne-specjalizacje/ . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb. Można się tam wiele dowiedzieć.
Awatar użytkownika
gizwald
Posty: 206
Rejestracja: 14 maja 2020, 21:00

Re: Własna firma

Post autor: gizwald »

Jeślibyście do swojej firmy potrzebowali porządnej jakości mebli - krzeseł, foteli, sof, lad recepcyjnych czy szaf metalowych to doradzić wam mogę skorzystanie z oferty firmy MEBLANT https://www.meblant.pl/recepcje.xml Mają wysoką jakość mebli i nie przesadzają z cenami. Oferują usługę montażu i wniesienia a swoim zasięgiem obejmują cała Polskę.
ODPOWIEDZ