Woda do firmy

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Awatar użytkownika
maniek
Posty: 98
Rejestracja: 21 wrz 2019, 6:07

Woda do firmy

Post autor: maniek »

Zamawiacie wodę do swoich firm? Jak rozwiązujecie tą kwestię? Przyznam, że ja dopiero teraz zacząłem o tym myśleć. Przeglądałem wstępnie ofertę firmy Aquamo http://www.aquamo.com.pl/woda-do-firmy. Mają dwie opcja do wyboru. Tradycyjny dystrybutor z wodą mineralną albo dystrybutor bezbutlowy, który wodę filtruje. Jakie rozwiązanie sprawdza się u was najlepiej? Nie mam pojęcia co wybrać.
Awatar użytkownika
Gabar
Posty: 145
Rejestracja: 26 cze 2019, 13:20

Re: Woda do firmy

Post autor: Gabar »

Na razie maski potrzebne ale woda też bedzie.
Awatar użytkownika
LeshneR0
Posty: 1
Rejestracja: 28 mar 2020, 23:26

Re: Woda do firmy

Post autor: LeshneR0 »

Chodzi Ci o te takie wielkie bojlery, czy o co? Jeśli tak, to jestem w stanie załatwić bo znam się na tym
--------------------------------------------
auto złom gliwice
Awatar użytkownika
DeSanta
Posty: 64
Rejestracja: 08 maja 2020, 8:06

Re: Woda do firmy

Post autor: DeSanta »

W tym zakresie mogę polecić firmę Aqua Service http://www.aqua-service.pl/#txt-3col-198370 . Ich oferta skierowana jest zarówno do firm, jk i klientów indywidualnych. Woda jest krystalicznie czysta i bardzo smaczna, dzięki czemu możemy ugasić pragnienie w każdej sytuacji. Taki dystrybutor z wodą w naszym biurze jest wprost niezbędny.
Igooor323Ż

Re: Woda do firmy

Post autor: Igooor323Ż »

DeSanta pisze: ↑17 maja 2020, 0:03 W tym zakresie mogę polecić firmę Aqua Service http://www.aqua-service.pl/#txt-3col-198370 . Ich oferta skierowana jest zarówno do firm, jk i klientów indywidualnych. Woda jest krystalicznie czysta i bardzo smaczna, dzięki czemu możemy ugasić pragnienie w każdej sytuacji. Taki dystrybutor z wodą w naszym biurze jest wprost niezbędny.
A w butelkach jaką wodę polecacie?
Awatar użytkownika
konopnik
Posty: 67
Rejestracja: 30 kwie 2020, 11:00

Re: Woda do firmy

Post autor: konopnik »

Igooor323Ż pisze: ↑17 maja 2021, 20:20
A w butelkach jaką wodę polecacie?
Staropolankę u nas w firmie się pije, ale ja się tak przyzwyczaiłam że i do domu kupuję. Teraz mają loterie - www.loteriastaropolanka.pl Wystarczy za 10 zł kupić wodę i można rejestrować paragon do loterii. Warto, bo codziennie wiele osób wygrywa :)
Karoluś35

Re: Woda do firmy

Post autor: Karoluś35 »

Świetnie, że trafiłam na ten wątek, ponieważ szukam sprawdzonej firmy, która oferuje dystrybutory filtrujące pou. Takie dystrybutory cechują się prostotą obsługi. Za ich pomocą można uzyskać wodę ciepłą i zimną, a także gazowaną. Firma Aqua Żywiec oferuje takie dystrybutory https://aquazywiec.pl/obsluga/dystrybut ... ode-p-o-u/
ODPOWIEDZ