Wybór krzeseł do laboratorium

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Barciś

Wybór krzeseł do laboratorium

Post autor: Barciś »

Szukam dobrej jakości krzeseł do laboratorium.
Podpowiecie jak sie na nie zdecydować? Gdzie szukać?

Aktualnie szukamy dobrego wyposażenia
Niś

Re: Wybór krzeseł do laboratorium

Post autor: Niś »

Optymalnie będzie skontaktować się z producentem:
https://renggli.pl/pl/oferta/krzesla-la ... ratoryjne/ - daję namiary na firmę, która oferuje kompleksowe wyposazenie laboratoryjne.
Dobrze sprawdzą sie taborety - W razie potrzeby będzie można wsunąć nieużywany taboret pod blat i zyskać nieco przestrzeni. Jeżeli ten rodzaj siedzeń zostanie wyposażony w wytrzymałe kółka, pozwoli na swobodne przemieszczanie się pomiędzy stanowiskami.

W sytuacji w ktorej pracownicy pracują wiele godzin dobrze będzie jednak zainwestować w krzesła z oparciem.
tłey

Re: Wybór krzeseł do laboratorium

Post autor: tłey »

Po sprzęty laboratoryjne warto się zgłosić tutaj https://www.farmas.pl/o-nas. W ofercie mają między innymi loże i komory laminarne. Ponadto zawsze fachowo doradzą w wyborze i świetnie znają się na oferowanych sprzętach. Współpraca z nimi to przyjemność.

bluza flaga uk
niekł

Re: Wybór krzeseł do laboratorium

Post autor: niekł »

Krzesła kupiliśmy stacjonarnie, ale już sprzęt zamawialiśmy z różnych miejsc, od różnych producentów. Jeżeli chodzi o zamrażarkę niskotemperaturową, która jest nam niezbędna, to ja kupiliśmy od PHC Europe B.V. https://phchd.com/pl/biomedical/preserv ... w-freezers Dostępne tam produkty są wysokiej jakości i są one dostępne w korzystnych cenach. Naprawdę warto skorzystać z ich usług, nie zawiedziecie się na ich sprzęcie.
ODPOWIEDZ