Wyposażenie gastronomiczne do pizzeri

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Kacoś

Wyposażenie gastronomiczne do pizzeri

Post autor: Kacoś »

Witam!
Chciałbym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś konkretne podpowiedzi jeżeli chodzi o wybór dobrego wyposażenia gastronomicznego. Mam nadzieję, że z wasza pomocą uda mi się podjąć racjonalną decyzję zakupową i oczywiście znajdziemy specjalistów do udanej współpracy.
Astoś

Re: Wyposażenie gastronomiczne do pizzeri

Post autor: Astoś »

Na pewno warto postawić na jakość i jednocześnie profesjonalizm obsługi w przypadku hurtowni do współpracy. Jest to nie tylko bardzo praktyczne rozwiązanie, ale również bezpieczne. Dlatego też zdecydowaliśmy się na Invest Horeca w przypadku długofalowej współpracy warto sobie zerknąć. Jest tam praktycznie wszystko uwzględniając najlepsze rozwiązania, producentów i dobrych cen.
Reseś

Re: Wyposażenie gastronomiczne do pizzeri

Post autor: Reseś »

Również zdecydowaliśmy się postawić na hurtownię Invest Horeca i naprawdę jesteśmy zadowoleni. Mają bardzo dobrze rozbudowaną ofertę, świetne sprzęty i też można trochę ponegocjować ceny ostateczne. Zakupy przebiegły pomyślnie i bez problemów wszystko co jest potrzebne do lokalu gastro. Dzięki czemu biznes nam się świetnie rozwija, no i jak tylko jest potrzeba to też można na nich szybko liczyć.
Kacoś

Re: Wyposażenie gastronomiczne do pizzeri

Post autor: Kacoś »

Reseś pisze: ↑19 maja 2021, 9:27 Również zdecydowaliśmy się postawić na hurtownię Invest Horeca i naprawdę jesteśmy zadowoleni. Mają bardzo dobrze rozbudowaną ofertę, świetne sprzęty i też można trochę ponegocjować ceny ostateczne. Zakupy przebiegły pomyślnie i bez problemów wszystko co jest potrzebne do lokalu gastro. Dzięki czemu biznes nam się świetnie rozwija, no i jak tylko jest potrzeba to też można na nich szybko liczyć.
O proszę, dzięki wielkie za podpowiedzi i oczywiście mam nadzieję, że z Waszą pomocą uda mi się podjąć rozsądną decyzję co do samego zakupu :)
seruś

Re: Wyposażenie gastronomiczne do pizzeri

Post autor: seruś »

Niestety takie czasy, że cała branża horeca jest w bardzo trudnej sytuacji o czym można tu poczytać https://walbrzych.naszemiasto.pl/powazn ... c3-8111199 . A przecież nowe wyposażenie jest potrzebne, pieniądze dla pracowników również... skąd to brać? No właśnie z kredytów w dużej mierze.
Ałka

Re: Wyposażenie gastronomiczne do pizzeri

Post autor: Ałka »

Zdecydowanie polecam hurtownię gastronomiczną Invest Horeca i jak najbardziej mogę się zgodzić. My zdecydowaliśmy się kupić do naszego lokalu z lodami również nową gofrownicę https://investhoreca.pl/ świetne ceny, duży wybór i już jest w ruchu, zaczynamy nowy sezon letni i mamy nadzieję że w tym roku również ten czas przyniesie ładną sprzedaż oraz oczywiście rozwój swojego lokalu w pełni!
Daniel4321ł

Re: Wyposażenie gastronomiczne do pizzeri

Post autor: Daniel4321ł »

Ostatnio opieramy się na wędlinach o jak najwyższej jakości. Wszystkie zapewnili www.tolloczko.com.pl , przez co naszym klientom możemy zapewniać produkty o faktycznie konkretnej jakości. Zalecam skupić się na tym aspekcie, gdyż zyskują na tym potrawy - i liczba nowych klientów!
Nishaknąpp

Re: Wyposażenie gastronomiczne do pizzeri

Post autor: Nishaknąpp »

You effectively manage your team and conduct specific task to have these incredible features and content. I would love to maYou effectively manage your team and conduct specific task to have these incredible features and content. I would love to maYou effectively manage your team and conduct specific task to have these incredible features and content. I would love to maYou effectively manage your team and conduct specific task to have these incredible features and content. I would love to maYou effectively manage your team and conduct specific task to have these incredible features and content. I would love to make this my guide. Thanks. 토토놀이터
ODPOWIEDZ