Zabezpieczenia przeciwpożarowe

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Awatar użytkownika
agnieszka-78
Posty: 1
Rejestracja: 21 kwie 2020, 8:52

Zabezpieczenia przeciwpożarowe

Post autor: agnieszka-78 »

Witam :) Poszukuję specjalistów zajmujących się zabezpieczeniami przeciwpożarowymi, a konkretnie dostosowaniem budynku do wymogów przepisów. Czy ktoś z was słyszał o firmie budra.com.pl? Zastanawiam się, czy nie zgłosić się właśnie do nich.
Awatar użytkownika
Lazarz75
Posty: 1
Rejestracja: 14 mar 2020, 2:52

Re: Zabezpieczenia przeciwpożarowe

Post autor: Lazarz75 »

Doskonale znam firmę budra.com.pl, bo mieliśmy okazję współpracować. To prawdziwi profesjonaliści w kwestii zabezpieczeń przeciwpożarowych. Mają autoryzację i licencję największych producentów zabezpieczeń na rynku, które zresztą wykonują w różnych technologiach. Serdecznie polecam.
Awatar użytkownika
remiik
Posty: 73
Rejestracja: 20 wrz 2020, 21:17

Re: Zabezpieczenia przeciwpożarowe

Post autor: remiik »

To ja z kolei podrzucę wam namiary na firmę Bogdan Gil https://www.bogdangil.pl/ z Bielska-Białej. Zajmują się produkcją pożarniczych i specjalistycznych węży tłocznych. Mają też w ofercie armaturę pożarniczą i apteczki metalowe. Cenowo jest u nich rozsądnie, także warto sobie firmę sprawdzić.
Awatar użytkownika
gizwald
Posty: 206
Rejestracja: 14 maja 2020, 21:00

Re: Zabezpieczenia przeciwpożarowe

Post autor: gizwald »

Jeśli chodzi o zabezpieczenia przeciwpożarowe to super wam się sprawdzi firma Neptun Hydraulika Siłowa z Gdańska http://neptunhs.pl/ U nas oni montowali system bezpieczeństwa i dobrze się spisali, system wcześnie wykrywa zagrożenie i uruchamia proces zdławienia ognia, instalacja jest nowoczesna i działa bezawaryjnie. Dlatego zdecydowanie mogę wam ich doradzić, to świetni specjaliści no i pod względem cen są konkurencyjni.
PiłoSz

Re: Zabezpieczenia przeciwpożarowe

Post autor: PiłoSz »

Jeżeli szukacie specjalistów którzy świadczą usługi w zakresie świadczonych usług przeciwpożarowych przez szkolenia, ale również przygotowane firmy w tym zakresie i przeprowadzone operaty przeciwpożarowe to na pewno warto tutaj wymienić ofertę przygotowaną przez firmę Firedom https://firedom.pl/uslugi-przeciwpozaro ... wpozarowe/ w przypadku których można liczyć na duże możliwości, pełne wsparcie obsługi i jednocześnie terminowość przeprowadzonych realizacji. Dlatego tak dobrze nam się ta współpraca układa :)
kłocki

Re: Zabezpieczenia przeciwpożarowe

Post autor: kłocki »

Jeśli szukalibyście rozwiązań przeciwpożarowych takich jak gaśnice, polecam zajrzeć do ich oferty https://www.karo-net.com/oferta/ppoz-i-bhp . Oprócz tego organizują profesjonalne szkolenia BHP i szkolenia z pierwszej pomocy w Aleksandrowie Kujawskim. Świetni profesjonaliści, którzy podchodzą do wykonywanych zadań fachowo. Mają doświadczenie, wiedzę i chętnie się nimi dzielą.

galgant mielony
Żmudka22

Re: Zabezpieczenia przeciwpożarowe

Post autor: Żmudka22 »

Bezpieczeństwo pożarowe jest ważne. Dobór odpowiedniej gaśnicy to podstawa. Ja często polegam na doradztwie w sklepie. Tak było ostatnio, że zamiast kupić apteczkę metalową kupiłam wkłady do apteczki. Skrzynka metalowa była cała i przymocowana więc nie było sensu kupować całego kompletu. Podobnie jest z gaśnicami, czasem wystarczy jej legalizacja, przegląd i może być dalej używana.
Awatar użytkownika
Mikmak
Posty: 99
Rejestracja: 11 sie 2020, 21:40

Re: Zabezpieczenia przeciwpożarowe

Post autor: Mikmak »

To ja od siebie dodam, że warta uwagi katowicka firma oferująca sprzedaż i przeglądy gaśnic to BHP Inka https://bhp-inka.pl/przeglady-gasnic/ Prowadzą też szkolenia ppoż. U nas współpraca z nimi przebiega doskonale, sprawdzają się jak należy, to po prostu solidna firma a do tego nie szaleje z cenami.
kaliśka5

Re: Zabezpieczenia przeciwpożarowe

Post autor: kaliśka5 »

Myślę, że powinnaś w pierwszej kolejności skonsultować się z fachowcami, którzy ocenią ryzyko zawodowe w Twojej firmie i na tej podstawie powiedzą Ci, co należy zmienić. Mogę zostawić Ci namiary na fachowców ze Skills4u z Tychów: http://skills4u.pl/o-firmie/ którzy oferują kompleksową obsługę z zakresu bezpieczeństwa. Firma dopasowuje się do potrzeb klienta, więc w zależności od tego, jakiej usługi oczekujesz, specjaliści dostosują się do Twoich wymogów. Na co dzień zajmują się kontrolowaniem i ocenianiem warunków panujących w miejscach pracy oraz szkoleniem pracowników z zasad BHP, więc na pewno odpowiedzą na Twoje pytania, gdy się do nich zgłosisz.
Kissindżer

Re: Zabezpieczenia przeciwpożarowe

Post autor: Kissindżer »

Ja z kolei mogę wam podpowiedzieć miejsce, gdzie kupicie wysokiej jakości artykuły przeciwpożarowe, w tym węże do motopomp, autopomp i hydrantów, łączniki, nasady a także także zawory hydrantowe czy prądownice, ogólnie porządny sprzęt gaśniczy do profesjonalnego użytku. Mam na myśli firmę AGRO-HURT z Warszawy https://www.agro-hurt.pl/oferta/asortyment-ppoz Są solidnie zaopatrzeni i mają ceny nie wzięte z sufitu, u nas ich produkty sprawdzają się w 100 %.
Gorący

Re: Zabezpieczenia przeciwpożarowe

Post autor: Gorący »

Jeśli chcecie zaopatrzyć się samodzielnie w sprzęt, środki ochrony przeciwpożarowej, bądź akcesoria, to warto skorzystać ze specjalistycznego sklepu. Ja jako właściciel małej stolarni zawsze tak robię. Zakupuję artykuły PPOŻ w sklepie Gas-Poż-Bis ze Zgierza https://gaspozbis.pl/content/18-kontakt Ma on wszystkie produkty wysokiej jakości, zapewniające najwyższe bezpieczeństwo. Ogromny asortyment w dobrych cenach, a na dodatek można kupić u nich wszystko online.
elliot

Re: Zabezpieczenia przeciwpożarowe

Post autor: elliot »

W kwestii przygotowania dokumentacji przeciwpożarowej zdecydowanie polecam firmę Askar Protect. Zajmują się kompleksowym opracowaniem instrukcji, analiz i innych dokumentów. Dodatkowo w https://askarprotect.pl możesz zamówić oznakowanie ewakuacyjne i ppoż albo skorzystać z usług przeglądu gaśnic i instalacji ppoż. Warto skorzystać z ich pomocy
ODPOWIEDZ