Zagrożenia w pracy

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Awatar użytkownika
Żywia_75
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2021, 6:26

Zagrożenia w pracy

Post autor: Żywia_75 »

Hej kochani! Zgodzicie się, że niezależnie od wykonywanego zawodu zawsze czyhają na nas jakieś niebezpieczeństwa w pracy? W wielu przypadkach należy się nam odszkodowanie za wypadek przy pracy, z którego ja miałam już okazję korzystać. Żeby otrzymać należną nam kwotę, polecam kontaktować się z ekspertami z kancelarii odszkodowawczej. Korzystaliście z tego typu usług?
martyś

Re: Zagrożenia w pracy

Post autor: martyś »

Na szczęście nie ale masz rację, że czyhają na nas rózne zagrożenia. Nawet niedawno szefowa opowiadała nam o wypadku u jej koleżanki w biurze kiedy to jedna z jej pracownic biorąc do ręki gorący kubek z herbatą, upuściła go wylewając całą zawartość na biurko. Pracownicy nic sie nie stało ale dokumenty szlak trafił, a laptop poszedł do naprawy. Następnego dnia szefowa pokazała nam https://www.superwnetrze.pl/szklanki-te ... k2946.html i powiem szczerze, że wpadłą na świetny pomysł z tymi szklankami termicznymi. Warto być zapobiegawczym i dmuchać na zimne.
Awatar użytkownika
Tadek99
Posty: 803
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:00

Re: Zagrożenia w pracy

Post autor: Tadek99 »

Witam,co sądzicie o staraniu sie o odszkodowanie? Mialam wypadek w pracy w UK, juz jestem w Polsce,poniewaz ze wzgledu na stan zdrowia musiałam wrócić. Co sądzicie o tym https://insito-odszkodowania.uk/porady- ... e-ubiegac/ ? Prosze o wasze opinie.
Milka76

Re: Zagrożenia w pracy

Post autor: Milka76 »

Ale zagrożenia w pracy mogą być naprawdę różne. To nie tylko jakiś poważny wypadek, bo to też zagrożenia charakterystyczne dla danego stanowiska pracy. Nawet pracując przy biurku można być narażonym na zagrożenie, np. utratę zdrowia, gdy pracodawca nie zapewni odpowiednich warunków. Biurko ergonomiczne i odpowiednio dopasowany fotel, to oczywiście podstawa. Super modele mają na https://fly-desk.com/. Bardzo mi się podobają.
Nishaknąpp

Re: Zagrożenia w pracy

Post autor: Nishaknąpp »

The quality and quantity of work produced in here is absolute informative. Thanks for sharing.The quality and quantity of work produced in here is absolute informative. Thanks for sharing.The quality and quantity of work produced in here is absolute informative. Thanks for sharing.The quality and quantity of work produced in here is absolute informative. Thanks for sharing.The quality and quantity of work produced in here is absolute informative. Thanks for sharing. 토토사이트
MarlenkaĆ

Re: Zagrożenia w pracy

Post autor: MarlenkaĆ »

Obecnie dużym zagrożeniem dla firm jest koronawirus. Absencja chorobowa pracowników może niekorzystnie wpłynąć na nasze interesy. Warto więc pomyśleć o ich zdrowiu i też o jakiejś formie docenienia ich za wkładane starania. Świetnie sprawdzają się zestawy świeżych warzyw, owoców, soków i bakalii. Taki zdrowy lunch na miejscu w pracy. Możesz skorzystać z oferty https://dailyfruits.pl/ i dowolnie modyfikować zestawy. Pracownicy z pewnością docenią Twoją troskę o ich zdrowie.
ODPOWIEDZ